Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Wpisuję się w samym środku, bo Cię lubię,... - najlepsze życzenia

Najlepsze Wpisuję się w samym środku, bo Cię lubię,... - najlepsze życzenia

ocena: 4,92, wyświetlono: 3494

Wpisuję się w samym środku,
bo Cię lubię, miły Kotku.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Gdy będziesz kiedyś ...

Gdy będziesz kiedyś w rozterce
Jak łódź kołysana na fali,
Wiedz, że gdzieś jest jedno serce,
Co kocha i tęskini z oddali

...
4,93
autor: nieznany

Aby Święta były wyjątkowymi ...

Aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku,
by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem,
By kolacja wigilijna wniosła w serca spokój
a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem.
By prezenty ucieszyły każde smutne oczy,
by spokojna przerwa ukoiła złość
By Sylwester zapewnił sz...

4,93
autor: nieznany

Z okazji Twego Święta ...

Z okazji Twego Święta życzę Ci:
Aby jedynymi łzami, które pojawią się w twych oczach
Były kryształowe łzy szczęścia
Aby radosnego uśmiechu na twej twarzy
Nie zakryły ciężkie chmury smutku
Aby płatki róż wyścielały drogę twego przeznaczenia
A szczęście, zdrowie, radość i miłość były przeznaczeniem twych dni.

...
4,80
autor: nieznany

Kiedy tylko Cię zobaczę,moje serce...

Kiedy tylko Cię zobaczę,
moje serce zaraz skacze,
Błyszczą się oczy,
Wiruje świat,
Życie bez Ciebie traci swój smak.

...
4,81
autor: nieznany

Zapomne o tym co mnie ...

Zapomne o tym co mnie boli, zapomne o ciężkiej niedoli,
Zapomnę nawet o sobie, lecz nigdy o Tobie.

...
4,89
autor: Żanetka
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe