Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Wojskowe
  4. W polu stoi krzyżyk mały, Pod nim mała... - najlepsze życzenia

Najlepsze W polu stoi krzyżyk mały, Pod nim mała... - najlepsze życzenia

ocena: 4,96, wyświetlono: 5662

W polu stoi krzyżyk mały,
Pod nim mała jest mogiła.
To jest miejsce dla żołnierza,
Gdyby panna go zdradziła.




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Ich wünsche Euch ein ...

Ich wünsche Euch ein frohes Weihnachtsfest, ein paar Tage Gemütlichkeit mit viel Zeit zum Ausruhen und Genießen, zum Kräfte sammeln für ein neues Jahr. Ein Jahr ohne Seelen schmerzen und ohne Kopfweh, ein Jahr ohne Sorgen, mit so viel Erfolg, wie man braucht, um zufrieden zu sein, und nur so viel Stress, wie Ihr vertragt, um gesund zu bleiben, mit so wenig Ärger wie...

4,90
autor: nieznany

Nie zawsze można kochać,Nie zawsz...

Nie zawsze można kochać,
Nie zawsze ocierać łzy,
Lecz można się przyjaźnić
Po prostu jak ja i Ty.

...
4,93
autor: nieznany

Z racji Dnia Studenta ...

Z racji Dnia Studenta życzę Ci radości życia,
pełnego szkła, sutozastawionego stołu,
zimnego piwa, zasięgu w każdym miejscu,
dużowolnego czasu oraz samych piątek!

...
4,99
autor: nieznany

Dzień doberek na rondelek ...

Dzień doberek na rondelek
czy już wstał mój kartofelek?
Humor mam dziś beznadziejny
ktoś mi z rana jest potrzebny!

...
4,96
autor: nieznany

Zapomne o tym co mnie ...

Zapomne o tym co mnie boli, zapomne o ciężkiej niedoli,
Zapomnę nawet o sobie, lecz nigdy o Tobie.

...
4,89
autor: Żanetka
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe