Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Witaj złotko, skończyłeś spać słodko?... - najlepsze życzenia

Najlepsze Witaj złotko, skończyłeś spać słodko?... - najlepsze życzenia

ocena: 4,91, wyświetlono: 7709

Witaj złotko, skończyłeś spać słodko?
Wypij kawę w swoim kubku, abyś nie miał dzisiaj smutków.
Pamiętaj o uśmiechu na swej twarzy - taki widok Twój mi się marzy.
Obyś nie miał dziś ochoty na najmniejsze nawet tęsknoty.




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Dwa serduszka się spotkałyI wnet ...

Dwa serduszka się spotkały
I wnet się pokochały,
Razem mocniej zabiły,
Najwspanialsze chwile przeżyły,
Żyć bez siebie już nie mogą
Bez siebie są tylko połową.
Na zawsze ze sobą już będą.
 

...
4,91
autor: nieznany

Jesteś dla mnie całym ...

Jesteś dla mnie całym światem
misiem, domem, słońcem, kwiatem.
Chce byś patrzył w moje oczy
w świetle dnia, jak również w nocy!
Chce by MIŁO©Ć żyła w nas
całe życie, cały czas!

...
5,00
autor: nieznany

Zapomne o tym co mnie ...

Zapomne o tym co mnie boli, zapomne o ciężkiej niedoli,
Zapomnę nawet o sobie, lecz nigdy o Tobie.

...
4,89
autor: Żanetka

Daję Ci wszystko,Daję Ci si...

Daję Ci wszystko,
Daję Ci siebie,
Pragnę to samo
Dostać od Ciebie....
4,86
autor: nieznany

Pełen czarów andrzejkowy ...

Pełen czarów andrzejkowy wieczór zdarza się tylko raz w roku. Jak mówi stare polskie przysłowie "Na Świętego Andrzeja błyska pannom nadzieja". W ten andrzejkowy wieczór samych pomyślnych wróżb i spełnionych nad...

4,98
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe