Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Witaj złotko, skończyłeś spać słodko?... - najlepsze życzenia

Najlepsze Witaj złotko, skończyłeś spać słodko?... - najlepsze życzenia

ocena: 4,91, wyświetlono: 7705

Witaj złotko, skończyłeś spać słodko?
Wypij kawę w swoim kubku, abyś nie miał dzisiaj smutków.
Pamiętaj o uśmiechu na swej twarzy - taki widok Twój mi się marzy.
Obyś nie miał dziś ochoty na najmniejsze nawet tęsknoty.




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Zgadnij z kto? Zgadnij ...

Zgadnij z kto? Zgadnij skąd?
Życzę Ci wesołych świąt!
Nie myśl sobie, że to bajka,
Życzę Ci smacznego jajka
Niech tradycja wodę leje,
Bo zajączek znów szaleje!

...
4,94
autor: nieznany

Kochana Babciu w dniu ...

Kochana Babciu w dniu Twojego święta
życzę Ci dużo zdrowia, pomyślności
uśmiechu na co dzień i optymizmu.

...
4,91
autor: nieznany

W ... rocznicę ślubużyczymy Wam a...

W ... rocznicę ślubu
życzymy Wam aby
płomień waszej miłości
nigdy nie słabnął,
a Wasze dzieci
chowały się szczęśliwie
w jego cieple i blasku.

...
4,89
autor: nieznany

No śmiało...rozepnij...włóż rękę ...

No śmiało...
rozepnij...włóż rękę do środka...nie boj się...
obejmij go dłonią...zbadaj jego kształt...no wyciągnij ten telefon z kieszeni i napisz mi coś :)

...
4,85
autor: nieznany

Easter is the time to engage yourself in whole...

Easter is the time to engage yourself in whole lotta merry-making. It´s also the time to express to your beloved how much you love her. So reach out to your sweetheart with your loving Easter wishes.

4,90
autor:
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe