Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Wiosna idzie, a z nią święta, ktoś o Tobie... - najlepsze życzenia

Najlepsze Wiosna idzie, a z nią święta, ktoś o Tobie... - najlepsze życzenia

ocena: 4,92, wyświetlono: 4172

Wiosna idzie,
a z nią święta,
ktoś o Tobie pamięta,
życzy jajek kolorowych
i kurczaków odjazdowych,
pyszne ciasta jedz na zdrowie
i miej ciągle zielono w głowie!


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Dzisiaj jest Twoja Komunia ...

Dzisiaj jest Twoja Komunia Świeta , każdy z nas dobrze ten moment pamięta , bo jest to chwila wielka , uroczysta , pełna radości , przepiękna i czysta.

...
4,94
autor: nieznany

Wielu chwil radości, ...

Wielu chwil radości,
aby każdy dzień był dla Ciebie przygodą
i powodem do dumy. Z całego serca życzy....

...
4,87
autor: nieznany

Na Święto Zmartwychwstania życzę Ci,...

Na Święto Zmartwychwstania życzę Ci,
by zmartwychwstały w Tobie zapomniane marzenia,
młodzieńczy optymizm w podchodzeniu do przeciwności losu, sztubacka fantazja.
Niech w Twoim sercu zapanuje wiosna - odrodzenie nowego życia...

...
4,62
autor:

Piękne są konwalie, ...

Piękne są konwalie,
kiedy rozkwitają
Piękniejsze twe usta,
gdy się uśmiechają.

...
4,92
autor: Anetka

Z okazji narodzin Waszego Maleństwa,
które napełniło Wasz dom radosnym gwarem i ruchem,
życzymy mu beztroskiego i zdrowego dzieciństwa,
a wszystkim Wam - odkrywania nowych uroków wspólnego życia.

...
5,02
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe