Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Wiosna idzie, idą Święta, A o Tobie ktoś pamięta.... - najlepsze życzenia

Najlepsze Wiosna idzie, idą Święta, A o Tobie ktoś pamięta.... - najlepsze życzenia

ocena: 4,78, wyświetlono: 5028

Wiosna idzie, idą Święta,
A o Tobie ktoś pamięta.
Życzy jajek kolorowych
I kurczaków odjazdowych


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

W ... rocznicę ślubużyczymy Wam a...

W ... rocznicę ślubu
życzymy Wam aby
płomień waszej miłości
nigdy nie słabnął,
a Wasze dzieci
chowały się szczęśliwie
w jego cieple i blasku.

...
4,89
autor: nieznany

Gdy będziesz kiedyś ...

Gdy będziesz kiedyś w rozterce
Jak łódź kołysana na fali,
Wiedz, że gdzieś jest jedno serce,
Co kocha i tęskini z oddali

...
4,93
autor: nieznany

Z okazji Dnia Studenta życzę Ci grona prawdziwych...

Z okazji Dnia Studenta życzę Ci grona prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, genialnych pomysłów, wspaniałej oferty pracy i indeksu ze średnią 6,0;)

...
4,87
autor:

__________________-$$$$___________________$$_$$_$$...

__________________-$$$$
___________________$$_$$
_$$________________$$__$$
$$$$$_$$$$$__$$$$___$$__$$
$$$_$$$___$$$__$$$___$$__$$
$$$________$__$__$____$$__$$
$$____________$$_$$$$$$$__$$
$$______________$$___$_____$
$__$■$____$■$___$$________$$
$$____=▼=_____$$__________$
$$_____ &hea...

4,94
autor: nieznany

Dziadku, Dziadku, czy ...

Dziadku, Dziadku, czy to Ty?
Coś na Twojej głowie lśni.
To korona! Słowo daje!
Przecież znam korony z bajek.

...
4,92
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe