Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,85, wyświetlono: 244653
Niech Wam Mili będzie wiosennie, słonecznie, świątecznlel Niech cieszą Wasze oczy kolorowe pisanki i wielkanocne barankll Niech się w śmigus-dyngus woda na Was leje, a wielkanocny zając przyniesie radość i nadzieję.
Oby zdrowie dopisało i jajeczko smakowało, by szyneczka nie tuczyła, a Lm os (erka była miła, a zajączek uśmiechnięty - przyniósł wreszcie te prezenty!
Dzisiaj jadło pokropione,
Przy śniadaniu podzielone.
Będzie wszystkim smakowało,
Aby go nie brakowało.
Żur gorący zajadamy,
Przedtem modły odmawiamy.
Bo kto żywy chwali Pana,
Choć nie każdy zje barana.
Ale jajka kolorowe,
W ciapki, plamki, oraz płowe.
Postukają sobie dzisiaj,
Taki w końcu jest obyczaj.
By życzenia złożyć wszystkim,
I dalekim, oraz bliskim.
Przychodzimy dziś do Ciebie Dziadziu ukochany
by Ci złożyć w dniu imienin to, co posiadamy.
Serca nasze i myśl szczerą Tobie poświęconą
przyjmij dar ten który składa Twoich wnuków grono.
Z okazji jakże ważnego święta,
chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia...
By czasu starczyło na wszystko,
aby w sukcesy obrodziło,
a to co dobre na lepsze się zmieniło...
Życzenia na Walentynki.