Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Wielkanocne
  4. Na tę Wielkanoc życzę Wam ciepła domowego,... - najlepsze życzenia

Najlepsze Na tę Wielkanoc życzę Wam ciepła domowego,... - najlepsze życzenia

ocena: 4,85, wyświetlono: 10022

Na tę Wielkanoc życzę Wam ciepła domowego, miłości bliźniego, placka wybornego i spokoju świętego.
 
 




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Za Twe Dziadku, dobre ...

Za Twe Dziadku, dobre czyny
zdrowia szczęścia, siły, chwały
dzisiaj Ci na imieniny
szczerze życzy wnuczek mały!

...
4,92
autor: nieznany

Ty dziadziuniu dobrze ...

Ty dziadziuniu dobrze wiesz, czego wnuk ci życzy:
zdrowia, skarbów jakich chcesz, szczęścia i słodyczy.
Niechaj dziadzio mój jedyny żyje długo i przyjemnie,
niech mu w szczęściu mkną godziny i niech ma pociechę ze mnie.

...
4,90
autor: nieznany

Niech Ci się spełnią ...

Niech Ci się spełnią pragnienia,
niech słonko zawsze Ci świeci,
przyjmij te skromne życzenia,
od kochających cię rodziców.

...
4,86
autor: nieznany

W dniu imienin, jak ...

W dniu imienin, jak co roku
Chcę pojawić się po zmroku
z życzeniami i kwiatami
dla kochanej mojej Mamy
chcę wyszeptać Jej do ucha
Swe życzenia wprost z serducha:
Bądź szczęśliwa, bądź radosna
I cieplutka tak jak wiosna
Jak tur silna, jak karp zdrowa
I jak kwiaty kolorowa
Zawsze piękna, wiecznie mądra
I ciągle pogodna

4,92
autor: nieznany

Jak ptak śpiewający ...

Jak ptak śpiewający o mgły błękicie,
jak kwiat, w którym nagle budzi się życie,
jak złote marzenie co nie chce się spełnić,
jak kolorowanka, którą trzeba zapełnić,
jak różowy pokoik, którego słońce opromienia,
tak ja ślę ci najlepsze życzenia

...
4,89
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe