Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Wielkanocne
  4. Dwa kurczaczki w koszyku siedza i rzezuszke sobie... - najlepsze życzenia

Najlepsze Dwa kurczaczki w koszyku siedza i rzezuszke sobie... - najlepsze życzenia

ocena: 4,84, wyświetlono: 9672

Dwa kurczaczki w koszyku siedza i rzezuszke sobie jedza, baran w szopie zioło pali, pewnie zaraz sie przewali, ksiadz za stołem już sie buja - WESOŁEGO ALLELUJA!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Wielu miodowych dni,Wspólnych radoś...

Wielu miodowych dni,
Wspólnych radości bez trosk,
Spełnienia wymarzonych chwil,
Oby sprzyjał Wam los!

...
4,96
autor: nieznany

Dla Ciebie wszystek ...

Dla Ciebie wszystek słońca blask,
Dla Ciebie niebo pełne gwiazd,
Dla Ciebie wszystkie moje sny,
Dla mnie, kochana, tylko Ty!,

...
4,94
autor: nieznany

Wszystkim Klientom, ...

Wszystkim Klientom, Partnerom oraz Sympatykom naszej firmy składamyżyczenia Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia orazPomyślności i Sukcesów w Nowym Roku.

...
4,88
autor: nieznany

Bardzo Cię lubię drogi ...

Bardzo Cię lubię drogi łobuzie,
masz więc i kochaj zawsze tę buzię :)
 

...
4,90
autor: nieznany

Życzę Ci najszybszej ...

Życzę Ci najszybszej kolejki w sklepie, ulubionej piosenki w radio, twoich kluczy dokładnie tam gdzie ich szukasz. Życzę Ci dnia pełnego szczęścia w perfekcyjnych dawkach, które dadzą Ci radosne poczucie, że życie uśmiecha się do Ciebie, obejmuje Cię i przygarnia ponieważ jesteś kimś specjalnym.

...
4,92
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe