Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,91, wyświetlono: 4044
Śniadania nie jem bo myślę o Tobie,
obiadu nie jem bo myślę o Tobie,
kolacji nie jem bo myślę o Tobie,
a w nocy nie śpię bo chce mi się jeść :)
W dniu Walentynki niosę nowinki,
Że serce moje na zawsze Twoje.
Takie wyznanie przyjmij kochanie,
A potem niech się stanie co ma być.
Kiedy Cię ujrzałem...
od razu pokochałem
pokochałem Ciebie całą...
jaką jesteś...
Bądź i się nigdy nie zmieniaj...
Taką piękną i kochaną...
Dziś dzień Dziadku nie psocimy,
tylko dobrze Ci życzymy.
Ty wybronisz nas od draki
bośmy małe rozrabiaki.
Całujemy Cię serdecznie,
żyj nam Dziadku długo wiecznie.
Ile w ulu pszczół robotnic,
ile pociąg mija zwrotnic,
ile kwiatów liczy łąka,
ile kropek ma biedronka,
tyle szczęścia i słodyczy
w Dniu Urodzin Tobie życzy ...
Życzenia na Walentynki.