Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. We dwoje dyliżansem jechaliśmy wśród nocy... - najlepsze życzenia

Najlepsze We dwoje dyliżansem jechaliśmy wśród nocy... - najlepsze życzenia

ocena: 4,92, wyświetlono: 7914

We dwoje dyliżansem jechaliśmy wśród nocy
Tuliły się nam serca i śmiały nam się oczy.
Lecz kiedy dnieć poczęło, patrzymy na kanapę:
któż siedział między nami?
AMOR - pasażer na gapę...




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Zdziwisz się kto? Zdziwisz ...

Zdziwisz się kto? Zdziwisz się jak?
A pozdrowienia lecą jak ptak.
Pomyślisz sobie - to niemożliwe!
A my Ci ręczymy, że jednak prawdziwe.
Nasze uśmiechy skrzydła dostały,
I w ............ (miasto) już zawitały.
Uściski wsiadły do samolotu
I chwila moment stoją u płotu.
Całuski natomia...

4,90
autor: nieznany

Wszystko się kończy, ...

Wszystko się kończy, wszystko przeminie
I sen się przerwie - słodkie marzenie,
Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie
I wciąż trwać będzie, a tym jest - wspomnienie.

...
4,98
autor: Damian

Niech pięknie śpiewa dziś swe trele skowronek...

Niech pięknie śpiewa dziś swe trele skowronek,
bo oto nadszedł Twych urodzin dzionek.
Przyjmij życzenia z serca prosto płynące,
gorące i ciepłe jak letnie słońce.
Życzę Ci zdrowia, wszelkiej radości,
stu lat ż...

4,73
autor: Pawcio

Spośród mężczyzn Tyś ...

Spośród mężczyzn Tyś jedyny
Bo dziś Twoje urodziny
Niechaj panny idą sznurem
Tak jak kotki za kocurem
Niech na mięśniach bluza pęknie
Tak, że Rambo się przelęknie
Niechaj szmalu nie brakuje
...

4,84
autor: nieznany

Sto lat szczęścia pomyślności,szczęśliwej staro...

Sto lat szczęścia pomyślności,
szczęśliwej starości,
gratulować nie przestanę
póki wypić nie dostanę!...
5,00
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe