Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,88, wyświetlono: 8797
Nadszedł najważniejszy dzień w roku.
Dzień miłości... I choć Ty mnie nie kochasz
ja zawsze będę mieć Cię w sercu.
Bo jesteś najlepszym facetem na ziemi!
I wiem że nic do mnie nie czujesz.
Nawet nie wiem czy mnie pamiętasz.
Ale ja pamiętam Twój każdy rys twarzy.
Twój uśmiech który zwala mnie z nóg...
Kocham Cię takim jakim jesteś...razem z wadami...
Dla najcudowniejszego faceta
Dzień tak pięknego święta nadchodzi
Ten dzień to dzień Matki.
Matka to tak piękne słowo,
aż w sercu robi się ciepło i wesoło.
Matka, która z nas rację ma,
Matka, która kołysała nas co dnia,
Matka, która każde problemy nasze zna.
I dobrą radą nas zawsze poczęstuje.
Strzeże od zła, przytuli
i bajkę opowie na do...
Telefony komórkowe są lepsze niż mężczyźni,
ponieważ jak im coś nie pasuje,
nie chowają swoich antenek.
Tobie który wypełniłeś dom,
swym płaczem i radosnym gwarem
życzę beztroskiego i zdrowego dzieciństwa.
Aby każda łza, która po Twym policzku spłynie była łzą szczęścia,
a uśmiech Twój zjednywał wszystkie wokół serca.
Dziś dzień Dziadku nie psocimy,
tylko dobrze Ci życzymy.
Ty wybronisz nas od draki
bośmy małe rozrabiaki.
Całujemy Cię serdecznie,
żyj nam Dziadku długo wiecznie.
Uśmiechem zapalam Ci gwiazdy, by noc nie była zbyt ciemna. Szeptem maluję niebo, by Twoje sny były kolorowe...
dziękuje za mile spędzony wieczór i czekam na kolejny, wiem że nie powinnam tego pisać ale cóż najwyraźniej ja też jestem trochę dziwna. Dobranoc.
Życzenia na Walentynki.