Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,84, wyświetlono: 6153
Dziecko otrzymuje życie za darmo. Może zaistnieć tylko wtedy, gdy rodzice je pokochają i gdy matka zdecyduje się podzielić z nim częścią swojego ciała i swojej krwi. Własnie dlatego nie wystarczy się urodzić, by żyć. Życzę Ci, byś przeżywał siebie jako prezent, który z wdzięcznością przyjmuje...
Myślę sobie każdej nocy
aby spojrzeć Tobie w oczy
wiem za późno na marzenia
więc przesyłam pozdrowienia!
Życzę Wam dużo spokoju, wiary w przyszłość i dobrej bezinteresownej i wiecznej miłości, bo tylko dlatego warto żyć.
...
Przed Tobą droga daleka,
Przed tobą sam życia kwiat
Bądź przez wszystkich kochana
Nigdy nie zaznaj goryczy
Tego Ci same serce życzy.
Życzenia na Walentynki.