Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. W Sylwestra pijmy za zdrowie facetów, którzy... - najlepsze życzenia

Najlepsze W Sylwestra pijmy za zdrowie facetów, którzy... - najlepsze życzenia

ocena: 4,94, wyświetlono: 1862

W Sylwestra pijmy za zdrowie facetów,
którzy nas zdobyli,
kolesi, którzy nas stracili,
debili, którzy nas rzucili
i farciarzy, którzy nas poznają..


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Niech Nowy Rok pozbawiony ...

Niech Nowy Rok pozbawiony będzie przykrości,
A składa się z sukcesów i samych radości!!!

...
4,92
autor: nieznany

Choć jestem w innym ...

Choć jestem w innym gronie
myśl o Tobie zawsze płonie!
sto całusów ślę z oddali
byśmy szybko się spotkali!

...
4,95
autor: nieznany

Kochana Babciu,Kiedy przyt...

Kochana Babciu,
Kiedy przytulam się do Ciebie,
To jest mi cieplej niż słońcu na niebie,
Więc nie wypuszczaj mnie ze swych ramion,
Kocham Cię bardzo Moja Babciu!!!

...
4,88
autor: nieznany

Mój kolego studencie życzę Ci niewyczerpanych...

Mój kolego studencie
życzę Ci niewyczerpanych
pokładów energii,
świetnych pomysłów,
wymarzonej oferty pracy i
indeksu ze średnią 6:0.

...
4,96
autor:

Tobie który wypełniłeś ...

Tobie który wypełniłeś dom,
swym płaczem i radosnym gwarem
życzę beztroskiego i zdrowego dzieciństwa.
Aby każda łza, która po Twym policzku spłynie była łzą szczęścia,
a uśmiech Twój zjednywał wszystkie wokół serca.
W tak ważnym dniu, życzy Ci - Matka Chrzestna.

...
4,95
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe