Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,92, wyświetlono: 11273
W dniu Walentynki niosę nowinki,
Że serce moje na zawsze Twoje.
Takie wyznanie przyjmij kochanie,
A potem niech się stanie co ma być.
Przepraszam za wszystko, co w życiu złe
Przepraszam też za to ze płakać mi się chce
Przepraszam za krzywdy Tobie wyrządzone
Przepraszam za prawdziwą miłość nieujawnioną w porę
Przepraszam Cię tak mocno jak mocno tylko potrafię
Lecz kochać już na wieki Cię będę, bo inaczej żyć nie umiem.
Z cichym wiatrem,
Z głośnym echem
moc pozdrowień
wraz z uśmiechem.
Siedzę w sobie w kantynie
i rozmyślam o dziewczynie
jesteś w domu lub kawiarni
a ja muszę siedzieć w armii
__________________-$$$$
___________________$$_$$
_$$________________$$__$$
$$$$$_$$$$$__$$$$___$$__$$
$$$_$$$___$$$__$$$___$$__$$
$$$________$__$__$____$$__$$
$$____________$$_$$$$$$$__$$
$$______________$$___$_____$
$__$■$____$■$___$$________$$
$$____=▼=_____$$__________$
$$_____ ♥_____$$___________$...
Życzenia na Walentynki.