Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,83, wyświetlono: 5093
Dziecko otrzymuje życie za darmo. Może zaistnieć tylko wtedy, gdy rodzice je pokochają i gdy matka zdecyduje się podzielić z nim częścią swojego ciała i swojej krwi. Własnie dlatego nie wystarczy się urodzić, by żyć. Życzę Ci, byś przeżywał siebie jako prezent, który z wdzięcznością przyjmujesz i który z radością ofiarujesz innym ludziom.
...
W dzień Święta Wielkanocnego życzymy jaja smacznego, świąt pogodnych i radosnych oraz tchnienia wiosny.
Siedzę dziś na piasku
wśród innych golasków
ściskam Cię z oddali,
bo mnie słońce pali.
Zawsze zielonego światła, ćwierkającego ptaka za oknem, słońca mimo wielu przysłaniających go chmur, optymizmu...
...
Życzenia na Walentynki.