Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,97, wyświetlono: 8722
W dniu 4 maja obchodzimy „Dzień Strażaka”, święto tych, którzy pełnią niebezpieczną, pełną zagrożeń, ale też w swoisty sposób piękną służbę. Bo czyż może być coś piękniejszego w życiu człowieka niż dawanie siebie samego bliźnim? A właśnie takie idee przyświecają strażakom. Idee te czerpane są bezpośrednio od patrona strażaków św. Floriana. Ten, który poniósł męczeństwo, gdy śpieszył ze swym świadectwem wiary, z pomocą i pociechą prześladowanym chrześcijanom, stał się opiekunem wykonawców zawodów wiążących się z ogniem, tj. strażaków, kominiarzy, garncarzy, piekarzy i hutników w wielorakich niebezpieczeństwach, jakie na co dzień zagrażają materialnemu i duchowemu dobru człowieka.
Z tej okazji składam serdeczne podziękowania druhnom i druhom Ochotniczych Straży Pożarnych oraz funkcjonariuszom Państwowej Straży Pożarnej w imieniu swoim jak i całego społeczeństwa za działalność ratowniczą, bezinteresowną służbę drugiemu człowiekowi, za wychowanie młodzieży w duchu pomocy drugiemu człowiekowi i służenia Ojczyźnie.
Życzę satysfakcji z działalności społecznej, dużo zdrowia, szczęścia osobistego oraz pomyślności w pracy zawodowej.
Bardzo Cię lubię drogi łobuzie,
masz więc i kochaj zawsze tę buzię :)
Misiu kochany życzę Ci 1OO% pewności, więcej stanowczości,
ruchu pewnego, głosu mocnego,
spojrzenia boskiego, torsu dużego,
serducha ciepłego....
by to wszystko przetrwało do później starości.
Kochaj mnie złotko, czule i słodko!!! twoja...
Ein Häschen kam gehoppelt und hat
mein Handy aufgemoppelt. Darum die
verspäteten Ostergrüße und für das
Häschen nur das Süße.
Niech Twe życie słodko płynie
jak Wiślane fale,
niech Ci zawszę obce będą
smutki, łzy i żale.
Życzenia na Walentynki.