Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,87, wyświetlono: 19116
Niech Ci słonko ciepło gra,
niech Twój uśmiech długo trwa,
nie trać swej wesołej minki,
dziś są Twoje Urodzinki!
Choć się ukryłeś w tej Hostii Małej,
Ciebie mój Jezu od razu poznałem,
i tak się cieszę, żeś przyszedł do mnie,
bo Cię mój Jezu kocham ogromnie.
Życzę Ci najszybszej kolejki w sklepie, ulubionej piosenki w radio, twoich kluczy dokładnie tam gdzie ich szukasz. Życzę Ci dnia pełnego szczęścia w perfekcyjnych dawkach, które dadzą Ci radosne poczucie, że życie uśmiecha się do Ciebie, obejmuje Cię i przygarnia ponieważ jesteś kimś specjalnym.
...
Gdy zajdzie słońce naszej przyjaźni,
Zdradliwa fala rozłączy nas,
Spójrz na to zdjęcie, a ono Ci powie,
Że kiedyś miłość łączyła nas.
Marzeń o które warto walczyć.
Radości, którymi warto się dzielić,
przyjaciół z którymi warto być
i nadziei bez której nie da się żyć.
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2011
oby nie był gorszy od minionego
ale decydowanie lepszy
w sprawach finansowych i zawodowych
Życzy...
Życzę Tobie ognia w kroku,
rwania dupek gdzieś na boku.
Byś w sobotę i niedzielę,
topił ptaszka w innym ciele.
Życzenia na Walentynki.