Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,90, wyświetlono: 3674
Dziś mamy dzień mamy
my nasze mamy kochamy
jeśli na dzień mamy
te laurkę damy
to pięknie wyznamy
że mamę kochamy!
Ich wünsche Euch ein frohes Weihnachtsfest, ein paar Tage Gemütlichkeit mit viel Zeit zum Ausruhen und Genießen, zum Kräfte sammeln für ein neues Jahr. Ein Jahr ohne Seelen schmerzen und ohne Kopfweh, ein Jahr ohne Sorgen, mit so viel Erfolg, wie man braucht, um zufrieden zu sein, und nur so viel Stress, wie Ihr vertragt, um gesund zu ...
Każdego dnia patrzysz w moją
stronę i uśmiechem witasz mnie...
Ty jedyny do głębi myśli me przenikasz,
znając mój każdy ruch i gest...
Tak krocząc ze mną przez życie
spełnienie i radość mi niesiesz...
Twoja miłość jest dla mnie słońcem...
Jeśli czujesz sie czasem mały, smutny, bezużyteczny i w depresji, topomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskimplemnikiem w grupie!
...
╱⋏╲.. ......... ...........╱⋏╲
`````((((((())))
````((((((/(/())))))_
````(((((((/()))))))))
````(((((((/()))))'●(
`.``((((((((/')) O'_/
-..----`(((((((_/'(-----------_(\ _/)
----(((((((|██\___)------,(((( ^`\-
------((((|████ ●|\-- ...
Życzenia na Walentynki.