Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 5,04, wyświetlono: 3103
Dzień doberek na rondelek
czy już wstał mój kartofelek?
Humor mam dziś beznadziejny
ktoś mi z rana jest potrzebny!
Wypijmy za tych, co nie piją, bo już swoje w życiu wypili. A także za to, aby w swoim postanowieniu wytrwali.
Nie znam słów tak pięknych,
którymi mógłbym Cię opisać.
Nie znam zjawisk tak cudnych,
do których mógłbym Cię porównać.
Słowo piękno nazbyt jest ubogie,
aby w pełni oddać Twą urodę.
Słowo cudowna znaczy zbyt mało,
by określić dobroć Tw...
Dwa kurczaczki w koszyku siedza i rzezuszke sobie jedza, baran w szopie zioło pali, pewnie zaraz sie przewali, ksiadz za stołem już sie buja - WESOŁEGO ALLELUJA!
...
Serdeczne życzenia wielu radosnych doznań z okazji Świąt BożegoNarodzenia, wszystkiego co najlepsze w każdym dniu nadchodzącego NowegoRoku życzy...
Życzenia na Walentynki.