Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Ten miły widoczek, to chwila wspomnienia, że... - najlepsze życzenia

Najlepsze Ten miły widoczek, to chwila wspomnienia, że... - najlepsze życzenia

ocena: 4,82, wyświetlono: 6248

Ten miły widoczek,
to chwila wspomnienia,
że ktoś pamięta,
i śle pozdrowienia.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Babciu miła, dobrotliwa, ...

Babciu miła, dobrotliwa,
bądź wesoła i szczęśliwa,
niech Ci wszystko dobre służy,
żyj spokojnie i bez burzy.

...
4,88
autor: nieznany

Na plaże przybyłam,ciałko opali...

Na plaże przybyłam,
ciałko opaliłam
W morzu się pluskałam
Piwko w siebie lałam
Tak sobie rymuję
Słodko leniuchuję
A Ciebie w marzeniach
Mocno całuję!

...
4,90
autor: nieznany

Choć jestem w innym ...

Choć jestem w innym gronie
myśl o Tobie zawsze płonie!
sto całusów ślę z oddali
byśmy szybko się spotkali!

...
4,95
autor: nieznany

Z okazji urodzin życzę Tobie...

Z okazji urodzin życzę Tobie samych tylko szczęśliwych dni w życiu! Niech łzy smutku nigdy nie spływają po Twoich policzkach, a radość niech przepełnia całe Twe serce! Życzę Tobie dużo zdrowia, radości, uśmiechu, pogody ducha, miłości najbliższych, wspaniałych...

4,79
autor: Adrian

Drogi Ojcze! pozwól ...

Drogi Ojcze! pozwól dzisiaj
Rzec mi kilka słów:
Ukochany uwielbiony,
Żyj nam sto lat zdrów.
Nie znaj nigdy, co to troska,
Albo smutku cień,
Życzę tego z serca mego
W Twój ojcowski dzień....
4,91
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe