Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Świąt beztroskich i radosnych, trochę śniegu,... - najlepsze życzenia

Najlepsze Świąt beztroskich i radosnych, trochę śniegu,... - najlepsze życzenia

ocena: 4,84, wyświetlono: 3297

Świąt beztroskich i radosnych,
trochę śniegu, trochę mrozu.
Pełnego prezentów Mikołaja powozu,
a poza tym dużo zdrowia
i aby po sylwestrze nie bolała głowa.


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Dla wszystkich nauczycieli ...

Dla wszystkich nauczycieli najlepsze,
najserdeczniejsze,
najcieplejsze życzenia zdrowia,
wyrozumiałości oraz cierpliwości.

...
4,88
autor: nieznany

I miss you terribly ...

I miss you terribly this day of love,
Miss you with a wound that stabs and aches.
I see the love around me, and it takes
So much strength simply just to move.
Soon, soon, my love, this waiting will be done.
You and I will have what we desire.
On days like this we'll sit beside the fire,
Undoing all the pain of days long gone.
 

...
4,91
autor: nieznany

Easter´s here... so is the happy springtime...

Easter´s here... so is the happy springtime! Celebrate this beautiful season with all your dear ones. Reach out to your mom, dad, brother, sister, cousin, grandparents, aunt, uncle relatives with your warm Easter wishes

4,80
autor:

Na tę Wielkanoc życzę ...

Na tę Wielkanoc życzę Wam ciepła domowego, miłości bliźniego, placka wybornego i spokoju świętego.
 
 

...
4,85
autor: nieznany

Życzę Wam dużo spokoju, ...

Życzę Wam dużo spokoju, wiary w przyszłość i dobrej bezinteresownej i wiecznej miłości, bo tylko dlatego warto żyć.

...
4,91
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe