Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Świąt beztroskich i radosnych, trochę śniegu,... - najlepsze życzenia

Najlepsze Świąt beztroskich i radosnych, trochę śniegu,... - najlepsze życzenia

ocena: 4,84, wyświetlono: 3290

Świąt beztroskich i radosnych,
trochę śniegu, trochę mrozu.
Pełnego prezentów Mikołaja powozu,
a poza tym dużo zdrowia
i aby po sylwestrze nie bolała głowa.


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Każda pewnie więcej ...

Każda pewnie więcej Ci może dać,
lub będzie chciała tylko brać,
a ja Ci dałam coś najcenniejszego,
coś co można oddać tylko najdroższemu,
Coś co dużo nie kosztuje,
ale każdy to szanuje.
Ja to właśnie daje Tobie,
Bo zależy mi na Tobie,
wiec serduszko w podarunku
bo CIĘ...

4,85
autor: nieznany

Gdy Nowy Rok cyfrę zmieniawszyscy, wszys...

Gdy Nowy Rok cyfrę zmienia
wszyscy, wszystkim ślą życzenia,
przy tej pięknej sposobności
życzę Wam zdrowia, szczęścia i radości!

...
4,84
autor: nieznany

Od mrugnięć słonecznych ...

Od mrugnięć słonecznych promieni,
czerwony maczek w polu się rumieni,
bo właśnie jego Słonko wstało,
i buzi na dzień dobry dało.

...
4,98
autor: nieznany

Dorosłości to namiastkaGdy nadej...

Dorosłości to namiastka
Gdy nadejdzie osiemnastka
Śmiało ściągaj swój pas cnoty -
Chłopcy wezmą Cię w obroty
Tańcz od rana do wieczora -
Na skrupuły przyjdzie pora
By Cię nie dopadły gary
I ględzący wciąż mąż stary

...
4,93
autor: nieznany

Było piękno było miło, Lecz...

Było piękno było miło,
Lecz nas wojsko rozłączyło.
Do jednostki przyjechałem,
A o Tobie wciąż myślałem.
...
4,90
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe