Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Świąt beztroskich i radosnych, trochę śniegu,... - najlepsze życzenia

Najlepsze Świąt beztroskich i radosnych, trochę śniegu,... - najlepsze życzenia

ocena: 4,84, wyświetlono: 3293

Świąt beztroskich i radosnych,
trochę śniegu, trochę mrozu.
Pełnego prezentów Mikołaja powozu,
a poza tym dużo zdrowia
i aby po sylwestrze nie bolała głowa.


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Radosne życzenia,aby każdy...

Radosne życzenia,
aby każdy rok,
przynosił wszystko,
to, co w życiu najpiękniejsze:
radość, szczęście i miłość....
4,81
autor: nieznany

Cóż z tego, że pada,Cóż z teg...

Cóż z tego, że pada,
Cóż z tego, że mży?
Bez względu na pogodę
Dla mnie słońcem - Ty!...
4,90
autor: nieznany

Wesołych świąt Bożego ...

Wesołych świąt Bożego Narodzenia
zdrowia, szczęścia i miłości
w gronie rodziny i przyjaciół
żeby Jezusek u was zagościł!

...
4,91
autor: nieznany

Dystansu do szarej rzeczywistości,czasu na ma...

Dystansu do szarej rzeczywistości,
czasu na marzenia,
własnego miejsca na ziemi,
dobrych ludzi dookoła,
kochanych i kochających,
zdrowia i cierpliwości... w dniu urodzin życzę CI:)

...
4,92
autor: nieznany

Komu nieba były wrogiemzrobiły go pe...

Komu nieba były wrogiem
zrobiły go pedagogiem.
Ja się jednak z tym nie zgadzam,
swoje zdanie wypowiadam
Chlubą jest i wyróżnieniem,
byc - nauczycielem !

...
4,93
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe