Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Świąt beztroskich i radosnych, trochę śniegu,... - najlepsze życzenia

Najlepsze Świąt beztroskich i radosnych, trochę śniegu,... - najlepsze życzenia

ocena: 4,84, wyświetlono: 3299

Świąt beztroskich i radosnych,
trochę śniegu, trochę mrozu.
Pełnego prezentów Mikołaja powozu,
a poza tym dużo zdrowia
i aby po sylwestrze nie bolała głowa.


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Niech gwiazdy jasno ...

Niech gwiazdy jasno Ci świecą,
Niech życie wolno lecz wesoło Ci leci,
Niech zdrowie trzyma Cię na wieki!...
4,95
autor: nieznany

Ty i ja spośród tysięcyMocno trzym...

Ty i ja spośród tysięcy
Mocno trzymamy się za ręce.
Niezwykły dzień, doniosła chwila
I szept nieśmiały : miły... miła....
Odtąd już razem zawsze i wszędzie
Tak miało być i tak niech będzie.

...
4,95
autor: nieznany

Od mrugnięć słonecznych ...

Od mrugnięć słonecznych promieni,
czerwony maczek w polu się rumieni,
bo właśnie jego Słonko wstało,
i buzi na dzień dobry dało.

...
4,98
autor: nieznany

Wszystkim Klientom, ...

Wszystkim Klientom, Partnerom oraz Sympatykom naszej firmy składamyżyczenia Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia orazPomyślności i Sukcesów w Nowym Roku.

...
4,88
autor: nieznany

Babciu miła, dobrotliwa, ...

Babciu miła, dobrotliwa,
bądź wesoła i szczęśliwa,
niech Ci wszystko dobre służy,
żyj spokojnie i bez burzy.

...
4,88
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe