Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Świąt beztroskich i radosnych, trochę śniegu,... - najlepsze życzenia

Najlepsze Świąt beztroskich i radosnych, trochę śniegu,... - najlepsze życzenia

ocena: 4,84, wyświetlono: 3286

Świąt beztroskich i radosnych,
trochę śniegu, trochę mrozu.
Pełnego prezentów Mikołaja powozu,
a poza tym dużo zdrowia
i aby po sylwestrze nie bolała głowa.


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Jak marzeń tysiące,Jak kwiat...

Jak marzeń tysiące,
Jak kwiatów tysiące,
Jak motyli tysiące
Tak ja Ci składam życzenia gorące!

...
4,86
autor: nieznany

Z okazji narodzin waszej ...

Z okazji narodzin waszej córeczki,
która swoim przyjściem na świat
uradowała tak wiele osób,
życzymy Wam, aby rosła duża,
silna i zdrowa, i żeby była dla Was
źródłem nieustającej radości.
...
4,94
autor: nieznany

Mój kolego studencie życzę Ci niewyczerpanych...

Mój kolego studencie
życzę Ci niewyczerpanych
pokładów energii,
świetnych pomysłów,
wymarzonej oferty pracy i
indeksu ze średnią 6:0.

...
4,96
autor:

Tęskno i smutno, cicho ...

Tęskno i smutno, cicho i ciemno...
A wiesz dlaczego? Bo nie jesteś ze mną!
Świeci księżyc, kończę pisanie, całuję Twe usta.
DOBRANOC KOCHANIE!
 

...
4,98
autor: nieznany

Urodziny dzień radosny,Pełen kwiat...

Urodziny dzień radosny,
Pełen kwiatów zapach wiosny.
Dziś chcę złożyć Ci życzenia,
Szczęścia, zdrowia, powodzenia.
Niech Ci słońce jasno świeci,
I w radości dzień przeleci.
Niech odejdą smutki troski,
By nastąpił dzień rado...

4,91
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe