Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Smutno mi miła gdy niema Ciebie bo dobrze mi z... - najlepsze życzenia

Najlepsze Smutno mi miła gdy niema Ciebie bo dobrze mi z... - najlepsze życzenia

ocena: 4,63, wyświetlono: 5188

Smutno mi miła gdy niema Ciebie
bo dobrze mi z tobą jest jak w niebie
jesteś mi słońcem i gwiazdką na niebie
a Ja wciąż tęsknię do Ciebie.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Od lat wielu się kochacie, ...

Od lat wielu się kochacie,
Dzieci trzódkę ładną macie,
Wnuków stadko całkiem liczne
I jak dotąd życie śliczne.
Czego więcej Wam potrzeba?
Chyba tylko łaski Nieba,
Aby w zdrowiu iść przez lata
i podziwiać piękno świata.

...
4,97
autor: nieznany

Jak ptak śpiewający ...

Jak ptak śpiewający o mgły błękicie,
jak kwiat, w którym nagle budzi się życie,
jak złote marzenie co nie chce się spełnić,
jak kolorowanka, którą trzeba zapełnić,
jak różowy pokoik...

4,89
autor: nieznany

Tanie wino jest dobre, ...

Tanie wino jest dobre, bo jest dobre i tanie.
 

...
4,96
autor: nieznany

Z okazji Dnia Studenta ...

Z okazji Dnia Studenta życzę Ci grona prawdziwych przyjaciół,niewyczerpanych pokładów energii, genialnych pomysłów, wspaniałejoferty pracy i indeksu ze średnią 6,0!

...
4,82
autor: nieznany

Z okazji narodzin waszej ...

Z okazji narodzin waszej córeczki,
która swoim przyjściem na świat
uradowała tak wiele osób,
życzymy Wam, aby rosła duża,
silna i zdrowa, i żeby była dla Was
źródłem nieustającej radości.

...
4,98
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe