Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Śmieszne
  4. Śniadania nie jem bo myślę o Tobie, obiadu... - najlepsze życzenia

Najlepsze Śniadania nie jem bo myślę o Tobie, obiadu... - najlepsze życzenia

ocena: 4,82, wyświetlono: 9512

Śniadania nie jem bo myślę o Tobie,
obiadu nie jem bo myślę o Tobie,
kolacji nie jem bo myślę o Tobie,
a w nocy nie śpię bo chce mi się jeść :)




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Tęskno i smutno, cicho i ciemno......

Tęskno i smutno, cicho i ciemno...
A wiesz dlaczego? Bo nie jesteś ze mną!
Świeci księżyc, kończę pisanie, całuję Twe usta.
DOBRANOC KOCHANIE!

...
4,85
autor: Basia

Z bukietem róż nie mogę ...

Z bukietem róż nie mogę przyjść
by złożyć Ci życzenia
Lecz w słowach Tych myśli
niech się spełnią Twe marzenia
Dużo sukcesów oraz radości
Dużo uśmiechów i spełnienia marzeń
moc słodyczy w Dniu Kobiet, życzy Ci.....
4,94
autor: nieznany

Before I knew you, I ...

Before I knew you, I had always loved you,
Even as I dreamed of whom I'd love.
My inner picture was a portrait of you
Years before your heart my heart would move.
Vistas of enchantment are but rarely
As we find them in reality.
Love with you is what I dreamed, but really,
Eden as no dream could ev...

4,91
autor: nieznany

Niechaj nowy rok zabłyśnie ...

Niechaj nowy rok zabłyśnie tęczy kolorami
niech będzie radość i szczęście
i niech zostanie z wami

...
4,87
autor: nieznany

Serdeczne życzenia wielu ...

Serdeczne życzenia wielu radosnych doznań z okazji Świąt BożegoNarodzenia, wszystkiego co najlepsze w każdym dniu nadchodzącego NowegoRoku życzy...
 

...
4,93
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe