Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,82, wyświetlono: 9512
Śniadania nie jem bo myślę o Tobie,
obiadu nie jem bo myślę o Tobie,
kolacji nie jem bo myślę o Tobie,
a w nocy nie śpię bo chce mi się jeść :)
Tęskno i smutno, cicho i ciemno...
A wiesz dlaczego? Bo nie jesteś ze mną!
Świeci księżyc, kończę pisanie, całuję Twe usta.
DOBRANOC KOCHANIE!
Before I knew you, I had always loved you,
Even as I dreamed of whom I'd love.
My inner picture was a portrait of you
Years before your heart my heart would move.
Vistas of enchantment are but rarely
As we find them in reality.
Love with you is what I dreamed, but really,
Eden as no dream could ev...
Niechaj nowy rok zabłyśnie tęczy kolorami
niech będzie radość i szczęście
i niech zostanie z wami
Serdeczne życzenia wielu radosnych doznań z okazji Świąt BożegoNarodzenia, wszystkiego co najlepsze w każdym dniu nadchodzącego NowegoRoku życzy...
Życzenia na Walentynki.