Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Śmieszne
  4. Śniadania nie jem bo myślę o Tobie, obiadu... - najlepsze życzenia

Najlepsze Śniadania nie jem bo myślę o Tobie, obiadu... - najlepsze życzenia

ocena: 4,82, wyświetlono: 9507

Śniadania nie jem bo myślę o Tobie,
obiadu nie jem bo myślę o Tobie,
kolacji nie jem bo myślę o Tobie,
a w nocy nie śpię bo chce mi się jeść :)




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Na Święto Zmartwychwstania życzę Ci,...

Na Święto Zmartwychwstania życzę Ci,
by zmartwychwstały w Tobie zapomniane marzenia,
młodzieńczy optymizm w podchodzeniu do przeciwności losu, sztubacka fantazja.
Niech w Twoim sercu zapanuje wiosna - odrodzenie nowego życia...

...
4,62
autor:

Kwiat jest symbolemmiłość pragn...

Kwiat jest symbolem
miłość pragnieniem
los przeznaczeniem
a zdjęcie wspomnieniem
 

...
4,88
autor: nieznany

Zgadnij z kto? Zgadnij ...

Zgadnij z kto? Zgadnij skąd?
Życzę Ci wesołych świąt!
Nie myśl sobie, że to bajka,
Życzę Ci smacznego jajka
Niech tradycja wodę leje,
Bo zajączek znów szaleje!

...
4,94
autor: nieznany

Znasz bajkę o 5 misiach?1.Rozbierz misie...

Znasz bajkę o 5 misiach?
1.Rozbierz misie
2.Połóż misie
3.Oddaj misie
4.Ubierz misie
5.Wynoś misie

...
4,89
autor: nieznany

Dwa kurczaczki w koszyku ...

Dwa kurczaczki w koszyku siedza i rzezuszke sobie jedza, baran w szopie zioło pali, pewnie zaraz sie przewali, ksiadz za stołem już sie buja - WESOŁEGO ALLELUJA!

...
4,84
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe