Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,82, wyświetlono: 9517
Śniadania nie jem bo myślę o Tobie,
obiadu nie jem bo myślę o Tobie,
kolacji nie jem bo myślę o Tobie,
a w nocy nie śpię bo chce mi się jeść :)
Babciu droga!
Szczerze Cię miłuję,
dlatego pozwól, że Cię ucałuję,
a te tkliwe uściśnięcia
niechaj zastąpią życzenia.
__________________-$$$$
___________________$$_$$
_$$________________$$__$$
$$$$$_$$$$$__$$$$___$$__$$
$$$_$$$___$$$__$$$___$$__$$
$$$________$__$__$____$$__$$
$$____________$$_$$$$$$$__$$
$$______________$$___$_____$
$__$■$____$■$___$$________$$
$$____=▼=_____$$__________$
$$_____ ♥_...
Miasto śle urok
Serce - wspomnienia
Usta ślą uśmiech
Ja - pozdrowienia
Małe moje ręce,
serduszko gorące,
nikt mnie tak jak Babcia
nie kocha pod słońcem.
╱⋏╲.. ......... ...........╱⋏╲
`````((((((())))
````((((((/(/())))))_
````(((((((/()))))))))
````(((((((/()))))'●(
`.``((((((((/')) O'_/
-..----`(((((((_/'(-----------_(\ _/)
----(((((((|██\___)------,(((( ^`\-
------((((|████ ●|\-- --((((-- (●-\-
----------\████●|--\,(((((-, ,----.\
...
Życzenia na Walentynki.