Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,82, wyświetlono: 9526
Śniadania nie jem bo myślę o Tobie,
obiadu nie jem bo myślę o Tobie,
kolacji nie jem bo myślę o Tobie,
a w nocy nie śpię bo chce mi się jeść :)
MÅ‚odej parze Boże stróż,
Å»ycie z najpiÄ™kniejszych róż!
Dużo szczęścia, własnej chatki,
I tytułu mamy, tatki.
Byście mieli tyle dziatek,
Ile razem macie latek.
Małe grube i pyskate
niech pilnujÄ… swego tatÄ™,
by nie zamknÄ…Å‚ ich na kÅ‚ódkÄ™,
sam nie poszedł zaś.
Przepraszam za to że Cię pokochałam
Bo tym ból Ci tylko zadaÅ‚am
Przepraszam że byłam taka zimna i obojętna
Przepraszam za mało poświęconej uwagi wobec Ciebie...
Przepraszam za wszystkie cierpienia które ode mnie byÅ‚y
A było ich za dużo...
Przepraszam za mój egoizm...
Przepraszam że nie zauważyłam,
że Ty naprawdę KOCHASZ...
Prz...
JesteÅ› gwiazdkÄ…,
która rozÅ›wietla szare dni,
rozbudza uśmiech gdy smutno mi,
to Ty tworzysz mój Å›wiat,
będąc obok mnie pozbawiasz go wad.
Dziękuję za to, że jesteś!
Kochajcie siÄ™, ale nie róbcie z miÅ‚oÅ›ci kajdanów. Niech miÅ‚ość bÄ™dzie jak poruszajÄ…cy siÄ™ ocean pomiÄ™dzy brzegami waszych dusz. WypeÅ‚niajcie nawzajem swoje filiżanki, ale nie pijcie z tej samej. Dajcie sobie swojego chleba, ale nie jedzcie z tego samego bochenka. Åšpiewajcie i taÅ„czcie razem, cieszcie siÄ™,ale pozwólcie sobie byÄ...
Życzenia na Walentynki.