Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Śmieszne
  4. Śniadania nie jem bo myślę o Tobie, obiadu... - najlepsze życzenia

Najlepsze Śniadania nie jem bo myślę o Tobie, obiadu... - najlepsze życzenia

ocena: 4,82, wyświetlono: 9514

Śniadania nie jem bo myślę o Tobie,
obiadu nie jem bo myślę o Tobie,
kolacji nie jem bo myślę o Tobie,
a w nocy nie śpię bo chce mi się jeść :)




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Pokój zamieszka, kiedy ...

Pokój zamieszka, kiedy Pan przybędzie?
W adwentowej refleksji,
W skupieniu przy konfesjonale,
W ciszy wyczekiwania na wigilijną gwiazdę,
Do gorącego i otwartego serca,
Niech przyjdzie Pan i umocni nas swoim pokojem,
Byśmy go mogli rozdawać wszędzie tam, gdzie niepokój.
...

4,89
autor: nieznany

Niech radość i pokój ...

Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszy wszystkim przezcały Nowy Rok. Życzymy, aby był to Rok szczęśliwy w osobiste doznania,spełnił zamierzenia i dążenia zawodowe i społeczne oraz by przyniósłwiele satysfakcji z własnych dokonań.

...
4,87
autor: nieznany

Wszystko co jest Twoim ...

Wszystko co jest Twoim marzeniem,
Niech nie uleci z cichym westchnieniem,
Co jest i co będzie w przyszłości,
Niech Ci się spełni w całości.
 

...
4,81
autor: nieznany

Znam Cię już wieki całe ...

Znam Cię już wieki całe
Myślę o Tobie i tęsknię do Ciebie.
W każdy zmierzch i noc czekam
Może przyjdziesz, może zjawisz się
A jeśli nie to sam Ci powiem,
Że myślę o Tobie i tęsknię do Ciebie.
Rzecz tylko w tym, że ja nie wiem
K...

4,93
autor: nieznany

Z okazji Twego Święta ...

Z okazji Twego Święta życzę Ci:
Aby jedynymi łzami, które pojawią się w twych oczach
Były kryształowe łzy szczęścia
Aby radosnego uśmiechu na twej twarzy
Nie zakryły ciężkie chmury smutku
Aby płatki róż wyś...

4,80
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe