Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,86, wyświetlono: 7742
Słowo miłość - za Ich troski,
Słowo wdzięczność - za Ich trud.
Dar to skromny, dar uczniowski,
Wyśpiewany z serc jak z nut.
Dziękujemy za wszystkie starania, które wkładacie w nasze wychowanie i edukację.
Wierzymy, ze Wasz wysiłek uczyni z nas ludzi mądrych i szlachetnych.
Dziękujemy za codzienne, niezwykle trudne i mozolne budowanie naszych wnętrz.
Kocham Cię,
Serduszko moje,
Tyle chwil spędzonych razem,
Nikt Ci inny nie okaże,
Nawet duch we śnie,
Kocham Cię,
Gwiazdeczko moja,
Kocham z całych sił,
my we dwoje nie rozłączni,
Lecz nie jest to film.
Dla wszystkich nauczycieli najlepsze,
najserdeczniejsze,
najcieplejsze życzenia zdrowia,
wyrozumiałości oraz cierpliwości.
Dzisiaj jadło pokropione,
Przy śniadaniu podzielone.
Będzie wszystkim smakowało,
Aby go nie brakowało.
Żur gorący zajadamy,
Przedtem modły odmawiamy.
Bo kto żywy chwali Pana,
Choć nie każdy zje barana.
Ale jajka kolorowe,
W ciapki, plamki, oraz płowe.
Postukają sobie dzisiaj,
Taki w końcu jest obyczaj.
By życzenia złożyć wszystkim,
I dalekim, oraz bliskim....
Kochany Dziadku...
Ze wzruszeniem wspominam
spędzone razem chwile...
Wielką cierpliwość,
jaką zawsze miałeś dla mnie...
I radość, jaką wniosłeś w moje dzieciństwo
Ściskam Cię dzisiaj najmocniej...
Życzenia na Walentynki.