Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. ›
  3. Życzenia
  4. ›
  5. Siedziałam po cichu na strychu i tak sobie myśle,... - najlepsze życzenia

Najlepsze Siedziałam po cichu na strychu i tak sobie myśle,... - najlepsze życzenia

ocena: 4,93, wyświetlono: 2028

Siedziałam po cichu na strychu i tak sobie myśle, moze ci sie kiedys przyśnie?



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Wszystko co jest Twoim ...

Wszystko co jest Twoim marzeniem,
Niech nie uleci z cichym westchnieniem,
Co jest i co będzie w przyszłości,
Niech Ci się spełni w całości.
 

...
4,81
autor: nieznany

Wir wünschen Dir ein ...

Wir wünschen Dir ein frohes und gesundes Osterfest.
Verlebe ein paar schöne Tage bei Deinem Wolfgang
Herzlichen Gruß an alle und ein fröhliches Ostereiersuchen!

...
4,93
autor: nieznany

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych,...

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych,
radosnych i spokojnych ÅšwiÄ…t Wielkiej Nocy,
smacznego jajka, mokrego dyngusa,
a także odpoczynku w rodzinnym gronie.
Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej.

...
4,86
autor:

Gdy obniża ci się krzywa, ...

Gdy obniża ci się krzywa, napij się dobrego piwa.
 

...
4,97
autor: nieznany

Błędów w życiu popełniłam ...

Błędów w życiu popeÅ‚niÅ‚am wiele,
Rany sÄ… w sercu., nie na ciele.
Gdybym mogła cofnąć czas,
Lepiej by byÅ‚o wÅ›ród Nas.
Na Twą miłość nie zasługuje,
Między Nami wszystko psuje.
Zostawić możesz teraz mnie,
Bo skrzywdziłam bardzo Cie.
O niczym wtedy nie wiedziałeś,
Bo za bardzo mnie kochaÅ‚eÅ...

4,84
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe