Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Siedzę w sobie w kantynie i rozmyślam... - najlepsze życzenia

Najlepsze Siedzę w sobie w kantynie i rozmyślam... - najlepsze życzenia

ocena: 4,89, wyświetlono: 6155

Siedzę w sobie w kantynie
i rozmyślam o dziewczynie
jesteś w domu lub kawiarni
a ja muszę siedzieć w armii




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Człowiek to stworzenie ...

Człowiek to stworzenie boże,
Co bez miłości obejść się nie może!...
4,75
autor: nieznany

Dzień tak pięknego święta ...

Dzień tak pięknego święta nadchodzi
Ten dzień to dzień Matki.
Matka to tak piękne słowo,
aż w sercu robi się ciepło i wesoło.
Matka, która z nas rację ma,
Matka, która kołysała nas co dnia,
Matka, która każde problemy ...

4,87
autor: nieznany

Szczęśliwych, kojących, ...

Szczęśliwych, kojących, wartych pamięci,
przeżytych w zgodzie ze światem
i z sobą samym, pełnych życia
i miłości Świąt Bożego Narodzenia
oraz niesamowitego, niezapomnianego,
niepowtarzalnego Sylwestra!!!

...
4,90
autor: nieznany

Samych szczęśliwych ...

Samych szczęśliwych dni
w życiu uśmiechu na twarzy
słonecznych promyków w pochmurne dni
Lata zimą i wiosny jesienią, to o czym
marzysz - by Twoje było, a czego pragniesz,
by się spełniło.

...
4,87
autor: nieznany

W poniedziałek rano zajączek zalany....

W poniedziałek rano zajączek zalany.
Kury z nim tańcują, jajka mu malują.
Kogut wciąga kreskę, podkręca imprezkę.
Cała sala się buja, DJ gra ALLELUJA!

...
4,87
autor:
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe