Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Siedzę w sobie w kantynie i rozmyślam... - najlepsze życzenia

Najlepsze Siedzę w sobie w kantynie i rozmyślam... - najlepsze życzenia

ocena: 4,89, wyświetlono: 6157

Siedzę w sobie w kantynie
i rozmyślam o dziewczynie
jesteś w domu lub kawiarni
a ja muszę siedzieć w armii




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Z okazji Chrztu Świętego ...

Z okazji Chrztu Świętego życzę Ci,
abyś w swoim życiu zaznała dużo szczęścia i Łask Bożych;
abyś rosła silna i zdrowa
na pociechę swoich Rodziców i Dziadków.

...
4,93
autor: nieznany

Tobie który wypełniłeś ...

Tobie który wypełniłeś dom,
swym płaczem i radosnym gwarem
życzę beztroskiego i zdrowego dzieciństwa.
Aby każda łza, która po Twym policzku spłynie była łzą szczęścia,
a uśmiech Twój zjednywał...

4,95
autor: nieznany

Skarbie, moje serce jest ...

Skarbie,
moje serce jest dla Ciebie.
Weź i przytul
je do siebie...

...
4,84
autor: nieznany

Miłość, to znaczy że ...

Miłość, to znaczy że jesteś przy mnie, miłość to znaczy, że o mnie myślisz, miłość to sprawi, że mi się przyśnisz...
miłość - cóż może być piękniejszego, niż nas dwoje w Dzień Walentego!

...
4,90
autor: nieznany

Jak marzeń tysiące,Jak kwiat...

Jak marzeń tysiące,
Jak kwiatów tysiące,
Jak motyli tysiące
Tak ja Ci składam życzenia gorące!

...
4,86
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe