Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Siedzę w sobie w kantynie i rozmyślam... - najlepsze życzenia

Najlepsze Siedzę w sobie w kantynie i rozmyślam... - najlepsze życzenia

ocena: 4,89, wyświetlono: 6153

Siedzę w sobie w kantynie
i rozmyślam o dziewczynie
jesteś w domu lub kawiarni
a ja muszę siedzieć w armii




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Kochana Babciu,Kiedy przyt...

Kochana Babciu,
Kiedy przytulam się do Ciebie,
To jest mi cieplej niż słońcu na niebie,
Więc nie wypuszczaj mnie ze swych ramion,
Kocham Cię bardzo Moja Babciu!!!

...
4,88
autor: nieznany

Z okazji Dnia Studenta życzę Ci grona prawdziwych...

Z okazji Dnia Studenta życzę Ci grona prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, genialnych pomysłów, wspaniałej oferty pracy i indeksu ze średnią 6,0;)

...
4,87
autor:

Wszystkie ziomki z Twojej ...

Wszystkie ziomki z Twojej paki i rodzinka ślą buziaki. A do tego wielką falą z życzeniami teksty walą - super życia, spoko zdrowia, fury, chaty, kasy mrowia. Niech frajerom lata gul, jesteś trendy, jazzy i cool.

...
4,85
autor: nieznany

Gdy będziesz kiedyś ...

Gdy będziesz kiedyś w rozterce
Jak łódź kołysana na fali,
Wiedz, że gdzieś jest jedno serce,
Co kocha i tęskini z oddali

...
4,93
autor: nieznany

Jest w życiu jeden świat,który należ...

Jest w życiu jeden świat,
który należy szanować.
To chwile młodych lat.
Których nie można zmarnować.

...
4,81
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe