Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Siedzę w sobie w kantynie i rozmyślam... - najlepsze życzenia

Najlepsze Siedzę w sobie w kantynie i rozmyślam... - najlepsze życzenia

ocena: 4,89, wyświetlono: 6158

Siedzę w sobie w kantynie
i rozmyślam o dziewczynie
jesteś w domu lub kawiarni
a ja muszę siedzieć w armii




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Kochany Dziadku... Ze wz...

Kochany Dziadku...
Ze wzruszeniem wspominam
spędzone razem chwile...
Wielką cierpliwość,
jaką zawsze miałeś dla mnie...
I radość, jaką wniosłeś w moje dzieciństwo
Ściskam Cię dzisiaj najmocniej...

...
4,87
autor: nieznany

Z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy...

Z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy
życzymy wszystkim naszym Klientom,
szczęścia, spokoju, spędzenia czasu w miłym rodzinnym gronie,
wymarzonych prezentów oraz niezapomnianych atrakcji w lany poniedziałek.

...
4,72
autor:

Dziadku, Dziadku, czy ...

Dziadku, Dziadku, czy to Ty?
Coś na Twojej głowie lśni.
To korona! Słowo daje!
Przecież znam korony z bajek.

...
4,92
autor: nieznany

Kiedy w życiu ciężko ...

Kiedy w życiu ciężko Ci będzie,
niech moje zdjęcie towarzyszy Ci wszędzie.

...
4,94
autor: nieznany

Ich will zum frohen ...

Ich will zum frohen Osterfest
dir fröhlich gratulieren.
Vielleicht gelingt es irgendwo,
ein Häslein aufzuspüren.
Dann lege ich in seinen Korb
ein Blatt mit tausend Grüßen,
das soll es dir als Festgruß bringen
mit seinen flinken Füßen.

...
4,85
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe