Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Siedzę w sobie w kantynie i rozmyślam... - najlepsze życzenia

Najlepsze Siedzę w sobie w kantynie i rozmyślam... - najlepsze życzenia

ocena: 4,89, wyświetlono: 6178

Siedzę w sobie w kantynie
i rozmyślam o dziewczynie
jesteś w domu lub kawiarni
a ja muszę siedzieć w armii




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

W dniu twoich urodzin ...

W dniu twoich urodzin gorące życzenia
wiele uśmiechu i powodzenia,
niech Cię nie trapią żadne zmartwienia
i niech się spełnią wszystkie marzenia.

...
4,95
autor: nieznany

Wszystko, co tylko miłe na świecie,...

Wszystko, co tylko miłe na świecie,
Wszystko, co tylko pomyślność wróży,
Niech się wam w jedno ogniwo splecie
I będzie szczęściem w życia podróży!



...
4,90
autor:

Czy będziesz daleko ...

Czy będziesz daleko czy będziesz blisko,
niech Ci to zdjęcie przypomni wszystko!

...
4,92
autor: nieznany

Ile godzin bije czas,ile liści...

Ile godzin bije czas,
ile liści sypie las,
tyle szczęścia i słodyczy
w dniu imieninin Tobie życzę....
4,85
autor: nieznany

Życzę Ci, abyś odnalazła:w ciszy...

Życzę Ci, abyś odnalazła:
w ciszy swoje myśli i marzenia,
w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia,
w otaczającym świecie radość istnienia,
w kolorach, smakach i zapachach
wielkość natchnienia,
a w sobie miłość.

...
4,77
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe