Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Siedzę w sobie w kantynie i rozmyślam... - najlepsze życzenia

Najlepsze Siedzę w sobie w kantynie i rozmyślam... - najlepsze życzenia

ocena: 4,89, wyświetlono: 6176

Siedzę w sobie w kantynie
i rozmyślam o dziewczynie
jesteś w domu lub kawiarni
a ja muszę siedzieć w armii




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Dziś masz 18 lat!Śmiało teraz...

Dziś masz 18 lat!
Śmiało teraz ruszaj w świat,
śmiało żyj i chciej najwięcej,
trzymaj szczęście swe za ręce!

...
4,84
autor: nieznany

Życzę naszej drogiej ...

Życzę naszej drogiej Pani,
by każdy dzień był miły dla niej,
by ranny budzik srebrne dźwięki
układał dla niej w takt piosenki,
by zaczynała dzień wesoła
i żeby znikła zmarszczka z czoła,
by wiatr jej pachniał,
śmiech jej szumiał,
by każdy w klasie ją rozumiał.

...
4,93
autor: nieznany

As you get older three ...

As you get older three things happen.
The first is your memory goes,
and I can’t remember the other two.

...
4,92
autor: nieznany

Zdrowia, pomyślności,błogosławieństw z Nie...

Zdrowia, pomyślności,
błogosławieństw z Nieba
abyś miała Babciu
wszystko, co Ci trzeba!

...
4,98
autor: nieznany

Dziadziuś, Dziadziuś ...

Dziadziuś, Dziadziuś na Twoim wąsie
od ucha do ucha kołysze się uśmiech,
idąc z Tobą czuję jak rosnę
z każdym krokiem w niebieskich trampkach.
Kochany mój wielkoludzie,
czarodzieju o oczach niebieskich,
gdy wrócimy do domu na obiad,
Twoją szyję rękami obejmę.

...
4,98
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe