Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Siedzę w sobie w kantynie i rozmyślam... - najlepsze życzenia

Najlepsze Siedzę w sobie w kantynie i rozmyślam... - najlepsze życzenia

ocena: 4,89, wyświetlono: 6167

Siedzę w sobie w kantynie
i rozmyślam o dziewczynie
jesteś w domu lub kawiarni
a ja muszę siedzieć w armii




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Żyj nam dziadku sto ...

Żyj nam dziadku sto lat
Niech Ci zdrowie i siły służą
Niech troski żadne
Twego czoła nie chmurzą
i z wnuków bądź zawsze rad.

...
4,94
autor: nieznany

Kiedy w życiu ciężko ...

Kiedy w życiu ciężko Ci będzie,
niech moje zdjęcie towarzyszy Ci wszędzie.

...
4,94
autor: nieznany

Jak tam moja rybka mała...

Jak tam moja rybka mała?

Czy już dzisiaj się wyspała?

Czy swe oczka otworzyła

i usta uśmiechem spowiła?

...
4,92
autor: nieznany

Wielu radosnych chwil ...

Wielu radosnych chwil
na Święta Wielkanocne;
serdecznych spotkań rodzinnych
i smacznego jajka
szczerze życzy...

...
4,86
autor: nieznany

Z okazji Dnia Nauczyciela ...

Z okazji Dnia Nauczyciela
wszystkim nauczycielom życzę
dużo szczęścia i radości z wykonywanej pracy,
Sukcesów zawodowych i samych wzorowych uczniów.
Niech Wam sprzyja los w tej niełatwej pracy!

...
4,96
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe