Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Siedzę w sobie w kantynie i rozmyślam o dziewczynie... - najlepsze życzenia

Najlepsze Siedzę w sobie w kantynie i rozmyślam o dziewczynie... - najlepsze życzenia

ocena: 4,89, wyświetlono: 3950

Siedzę w sobie w kantynie
i rozmyślam o dziewczynie
jesteś w domu lub kawiarni
a ja muszę siedzieć w armii


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Z okazji jakże ważnego ...

Z okazji jakże ważnego święta,
chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia...
By czasu starczyło na wszystko,
aby w sukcesy obrodziło,
a to co dobre na lepsze się zmieniło...

...
4,95
autor: nieznany

W poniedziałek rano zajączek zalany....

W poniedziałek rano zajączek zalany.
Kury z nim tańcują, jajka mu malują.
Kogut wciąga kreskę, podkręca imprezkę.
Cała sala się buja, DJ gra ALLELUJA!

...
4,87
autor:

Mijają dni pracy na kopalni...

Mijają dni pracy na kopalni,
Górnicy na szychta chodzą,
Na dole w pocie czoła pracują.
Aż w końcu dzień upragniony,
Za poczciwe wydobywanie węgla,
Świętej Barbary nadchodzi święto.
Barbara patronką jest górników,
Tych, którzy dla ws...

4,90
autor:

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych,...

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych,
radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy,
smacznego jajka, mokrego dyngusa,
a także odpoczynku w rodzinnym gronie.
Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej.

...
4,86
autor:

W dniu 4 maja obchodzimy ...

W dniu 4 maja obchodzimy „Dzień Strażaka”, święto tych, którzy pełnią niebezpieczną, pełną zagrożeń, ale też w swoisty sposób piękną służbę. Bo czyż może być coś piękniejszego w życiu człowieka niż dawanie siebie samego bliźnim? A właśnie takie idee przyświecają strażakom. Idee te czerpane są bezpośrednio od patrona strażaków św. Floriana. Ten, który poniósł męczeństwo,...

4,98
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe