Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Pragnę Ci życzyć odrobinę ciepła dzięki... - najlepsze życzenia

Najlepsze Pragnę Ci życzyć odrobinę ciepła dzięki... - najlepsze życzenia

ocena: 4,93, wyświetlono: 6344

Pragnę Ci życzyć odrobinę ciepła
dzięki ludzkiej życzliwości,
radości w smutku dzięki ludzkiej miłości,
nadziei na lepsze jutro w ciężkich chwilach,
oraz ciszy tak pogodnej i czystej,
aby dusza słyszała bicie serca.


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Ktoś bardzo Cię lubi,Nie powie...

Ktoś bardzo Cię lubi,
Nie powiem Ci kto.
Ktoś myśli o Tobie,
Nie powiem Ci co.
A w myśli całuje nie powiem Ci jak,
Lecz serce Ci powie,
Za tydzień lub dwa,
Że ten ktoś to JA.

...
4,88
autor: nieznany

Dziadziuś, Dziadziuś ...

Dziadziuś, Dziadziuś na Twoim wąsie
od ucha do ucha kołysze się uśmiech,
idąc z Tobą czuję jak rosnę
z każdym krokiem w niebieskich trampkach.
Kochany mój wielkoludzie,
czarodzieju o oczach niebieskich,
g...

4,98
autor: nieznany

Każdego dnia patrzysz ...

Każdego dnia patrzysz w moją
stronę i uśmiechem witasz mnie...
Ty jedyny do głębi myśli me przenikasz,
znając mój każdy ruch i gest...
Tak krocząc ze mną przez życie
spełnienie i radość mi niesiesz...
Twoja miłość jest dla mnie słońce...

4,89
autor: nieznany

Gdy obniża ci się krzywa, ...

Gdy obniża ci się krzywa, napij się dobrego piwa.
 

...
4,97
autor: nieznany

Pogody ducha, zdrowia ...

Pogody ducha, zdrowia i radości
oraz wszelkiego dobra
z okazji Świąt Wielkanocnych
życzą...

...
4,84
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe