Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Pisać długo, to zbytecznie, lepiej krótko lecz... - najlepsze życzenia

Najlepsze Pisać długo, to zbytecznie, lepiej krótko lecz... - najlepsze życzenia

ocena: 4,91, wyświetlono: 3674

Pisać długo, to zbytecznie,
lepiej krótko lecz serdecznie.
Przyjmij tylko zapewnienie,
że Cię kocham, wielbię, cenię!


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Wielu miodowych dni,Wspólnych radoś...

Wielu miodowych dni,
Wspólnych radości bez trosk,
Spełnienia wymarzonych chwil,
Oby sprzyjał Wam los!

...
4,96
autor: nieznany

Beautiful eyes, beautiful ...

Beautiful eyes, beautiful face,
I'm shy to talk to you.
You're the eagle I must watch
No matter what I do.

You're the beauty, wild and free,
The mistress of my eyes,
Rolling through exultant air,
Alone in pristine skies.

I would take you for my own
Could I but have your wings,

4,95
autor: nieznany

Życzę Ci najszybszej ...

Życzę Ci najszybszej kolejki w sklepie, ulubionej piosenki w radio, twoich kluczy dokładnie tam gdzie ich szukasz. Życzę Ci dnia pełnego szczęścia w perfekcyjnych dawkach, które dadzą Ci radosne poczucie, że życie uśmiecha się do Ciebie, obejmuje Cię i przygarnia ponieważ jesteś kimś specjalnym.

...
4,92
autor: nieznany

W Dniu Twojego Święta ...

W Dniu Twojego Święta dużo zdrówka i miłości,
Moc uśmiechu i słodkości,
Mało smutku oraz łez,
Pełni szczęścia,
Jeśli chcesz...!!!!

...
4,89
autor: nieznany

Przyjmij, Kochana Babciu,z serca...

Przyjmij, Kochana Babciu,
z serca płynące życzenia:
dobrego zdrowia, dużo optymizmu
i spełnienia wszystkich marzeń.

...
4,87
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe