ocena: 4,96, wyświetlono: 4569
Dwa kurczaczki w koszyku siedza i rzezuszke sobie jedza, baran w szopie zioło pali, pewnie zaraz sie przewali, ksiadz za stołem już sie buja - WESOŁEGO ALLELUJA!
...
Tobie który wypełniłeś dom,
swym płaczem i radosnym gwarem
życzę beztroskiego i zdrowego dzieciństwa.
Aby każda łza, która po Twym policzku spłynie była łzą szczęścia,
a uśmiech Twój zjednywał wszystkie wokół serca.
W ...
Z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy
życzymy wszystkim naszym Klientom,
szczęścia, spokoju, spędzenia czasu w miłym rodzinnym gronie,
wymarzonych prezentów oraz niezapomnianych atrakcji w lany poniedziałek.
Życzenia na Walentynki.