Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Opłatek biały dzisiaj przyjmuję I za to Ci Boże... - najlepsze życzenia

Najlepsze Opłatek biały dzisiaj przyjmuję I za to Ci Boże... - najlepsze życzenia

ocena: 4,88, wyświetlono: 6376

Opłatek biały dzisiaj przyjmuję
I za to Ci Boże dziękuję.
Tak ciepło mi i serdecznie,
Trwaj w moim sercu wiecznie.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

W tak uroczystym dniu, ...

W tak uroczystym dniu, jakim jest przyjęcie przez Ciebie Sakramentu Chrztu Świętego i wstąpienie do wspólnoty Kościoła, życzę Ci, abyś zawsze miała ufność w Bogu, kierowała się wrżliwym sercem, a cele, które sobie wytyczysz, by zawsze były szlac...

4,85
autor: nieznany

Mamo -Ty mnie życia ...

Mamo -Ty mnie życia uczyłaś,
wszystko co miałaś mi poświęciłaś,
nikt nie ofiaruje mi nigdy więcej,
dziś Ci więc daje serce w podzięce!
Twoja kochana (imię)!

...
4,94
autor: nieznany

Przed Tobą droga daleka,Przed tobą ...

Przed Tobą droga daleka,
Przed tobą sam życia kwiat
Bądź przez wszystkich kochana
Nigdy nie zaznaj goryczy
Tego Ci same serce życzy.

...
4,95
autor: Kondziu

Życzę Wam dużo spokoju, ...

Życzę Wam dużo spokoju, wiary w przyszłość i dobrej bezinteresownej i wiecznej miłości, bo tylko dlatego warto żyć.

...
4,91
autor: nieznany

Na plaże przybyłam,ciałko opali...

Na plaże przybyłam,
ciałko opaliłam
W morzu się pluskałam
Piwko w siebie lałam
Tak sobie rymuję
Słodko leniuchuję
A Ciebie w marzeniach
Mocno całuję!

...
4,90
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe