Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Oddam Ci mój uśmiech, Oddam serce moje. Bo... - najlepsze życzenia

Najlepsze Oddam Ci mój uśmiech, Oddam serce moje. Bo... - najlepsze życzenia

ocena: 4,96, wyświetlono: 1785

Oddam Ci mój uśmiech,
Oddam serce moje.
Bo pragnę tylko
szczęścia we dwoje.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Na Święto Zmartwychwstania życzę Ci,...

Na Święto Zmartwychwstania życzę Ci,
by zmartwychwstały w Tobie zapomniane marzenia,
młodzieńczy optymizm w podchodzeniu do przeciwności losu, sztubacka fantazja.
Niech w Twoim sercu zapanuje wiosna - odrodzenie nowego życia...

...
4,62
autor:

Niech Nowy Rok pozbawiony ...

Niech Nowy Rok pozbawiony będzie przykrości,
A składa się z sukcesów i samych radości!!!

...
4,92
autor: nieznany

Dla Ciebie moje usta, ...

Dla Ciebie moje usta, dla Ciebie moje ręce
I oczy dzięki Tobie widzące coraz więcej.
Dla Ciebie moje myśli, dla Ciebie moje słowa,
Którymi swoje serce chcę Tobie ofiarować.
Dla Ciebie wszystkie kwiaty z mej wyobraźni pól
I serce, co bez Ciebie nie zagra żadnej z ról...
4,88
autor: nieznany

Wczoraj kury tak gdakały,...

Wczoraj kury tak gdakały,
nasze jajka oszalały.
Malowały się w paseczki
i w kółeczka i wstążeczki.
Teraz wszystkie krzyczą - hura hura
wesołego Alleluja!

...
4,90
autor:

Jeśli chcesz bym z Tobą ...

Jeśli chcesz bym z Tobą był, wiedz że piwo będę pił.
 

...
4,88
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe