Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Oddałabym wszystko w świecie, i słońce i gwiazdy... - najlepsze życzenia

Najlepsze Oddałabym wszystko w świecie, i słońce i gwiazdy... - najlepsze życzenia

ocena: 4,92, wyświetlono: 6126

Oddałabym wszystko w świecie,
i słońce i gwiazdy na niebie,
by uzyskać 3 rzeczy:
- twoją miłość,
- twoje serce i...
- Ciebie



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

To nie Grecja ,to nie ...

To nie Grecja ,to nie Chiny,
to są Twoje urodziny.
Zawsze zdrowy z lekarstw kpij
i beztrosko sobie spij.
Chleb na stole, mleko w dzbanku,
dobry humor, konto w banku,
niepsujący się samochód
i rosnący stale dochód.
Tego ... życzy

4,92
autor: nieznany

Dobry wieczór Państwu ale nie każdemu tylko Pannie młodej i Panu młodemu...

Dobry wieczór Państwu
ale nie każdemu
tylko Pannie młodej
i Panu młodemu

Na samym początku
śpiewania mojego
życzę parze młodej
szczęścia największego

Przepraszam Was goście
proszę się nie gniewać...

4,51
autor:

Wszystko co jest Twoim ...

Wszystko co jest Twoim marzeniem,
Niech nie uleci z cichym westchnieniem,
Co jest i co będzie w przyszłości,
Niech Ci się spełni w całości.
 

...
4,81
autor: nieznany

Na nadchodzące, radosne ...

Na nadchodzące, radosne Święta
i zbliżający się Nowy Rok,
niechaj Chrystusa siła niepojęta,
rozjaśni każdy życia mrok.
 

...
4,88
autor: nieznany

W Nowym Roku, tuż po ...

W Nowym Roku, tuż po balu
oprócz szczęścia, zdrowia, szmalu,
proś niebiosa, by Ci dały,
dużo seksu i gorzały.
Do Siego Roku!

...
4,90
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe