Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Od kiedy się spotykamy, wszystko jest jak we śnie. Ja... - najlepsze życzenia

Najlepsze Od kiedy się spotykamy, wszystko jest jak we śnie. Ja... - najlepsze życzenia

ocena: 4,79, wyświetlono: 2179

Od kiedy się spotykamy, wszystko jest jak we śnie.
Ja chcę cały czas tak śnić i tylko z Tobą żyć.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Bądź bardzo mądra, bądź ...

Bądź bardzo mądra, bądź bardzo miła,
bądź zawsze szczera,
miej wszystkie miłe zalety,
niech z Ciebie nadal będzie
Mój Ideał kobiety.

...
4,93
autor: nieznany

Twoje 18 urodziny, które są ra...

Twoje 18 urodziny,
które są raz w życiu
niech będą szczęśliwe i pełne uroku.
Ja ze swej strony skladam Ci życzenia
żeby się spełniły wszystkie Twe marzenia!

...
4,81
autor: nieznany

Droga córuchno! Do głębi ...

Droga córuchno! Do głębi wzruszona jestem radosną wiadomością. A zatem zostałam babcią. Chciałabym Cie wyściskać z całego serca i moją maleńką wnuczkę, Życzę Ci, aby Ci Twoja dziecina chowała się pięknie i szczęśliwie, w zrowiu i radości, i obyś doczekała się takiej pociechy na stare lata, jaką ja mam z Ciebie. Całuje was najgoręcej....

4,92
autor: nieznany

Życzenia już Ci na pewno ...

Życzenia już Ci na pewno składali
twarz Twoja była uśmiechnięta
ale jest jeszcze jedna osoba,
która o Tobie pamięta
Ona właśnie Tobie życzy
wiele szczęścia i słodyczy
wiele wspomnień, miłych wrażeń
i spełnienia wszystkich marzeń

...
4,94
autor: nieznany

Niech radość i pokój ...

Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszy wszystkim przezcały Nowy Rok. Życzymy, aby był to Rok szczęśliwy w osobiste doznania,spełnił zamierzenia i dążenia zawodowe i społeczne oraz by przyniósłwiele satysfakcji z własnych dokonań.

...
4,87
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe