Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Oby zdrowie dopisało I jajeczko smakowało, By... - najlepsze życzenia

Najlepsze Oby zdrowie dopisało I jajeczko smakowało, By... - najlepsze życzenia

ocena: 4,87, wyświetlono: 5312

Oby zdrowie dopisało
I jajeczko smakowało,
By szyneczka nie tuczyła,
Atmosferka była miła,
A zajączek uśmiechnięty
- przyniósł wreszcie te prezenty!



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

W dniu urodzin życzę ...

W dniu urodzin życzę Ci aby każdy dzień
był nie zapomnianą przygodą i powodem do zadowolenia.
Aby nigdy nie zabrakło Ci ciepła i miłości najważniejszych osób w Twoim życiu - tych którzy są teraz i którzy beda...
Powodzenia we wszystkim co robisz!

...
4,92
autor: nieznany

Tam pod ziemią...

Tam pod ziemią, w ciemnym chodniku wielu pracuje dzielnych górników. Ciężka to praca czarnego człowieka, dzwonią kilofy pot z czoła ścieka. Gdy nam słoneczko zagląda do domu, górnik pracuje w kopalni zmęczony. Za czarny węgiel i za sól białą
chwała górnikom dzielnym wytrwałym.

4,86
autor:

Dobranoc moi kochanyJuż się d...

Dobranoc moi kochany
Już się dzisiaj nie spotkamy
Odchodzę tam gdzie świata kres
Gdzie wieczny spokój jest.
To sen.

...
4,82
autor: nieznany

Dla górnika słonecznik ...

Dla górnika słonecznik koniecznie!
Niech pod ziemią mu będzie słoneczniej.
Kiedy w czarny węgiel się wwierca,
w bardzo czarnym, podziemnym chodniku
- niech słonecznik mu świeci od serca

...
4,93
autor: nieznany

Ich wünsche Euch ein ...

Ich wünsche Euch ein frohes Weihnachtsfest, ein paar Tage Gemütlichkeit mit viel Zeit zum Ausruhen und Genießen, zum Kräfte sammeln für ein neues Jahr. Ein Jahr ohne Seelen schmerzen und ohne Kopfweh, ein Jahr ohne Sorgen, mit so viel Erfolg, wie man braucht, um zufrieden zu sein, und nur so viel Stress, wie Ihr vertragt, um gesund zu bleiben, mit so wenig Ärger wie möglich und so viel Freude w...

4,90
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe