Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,97, wyświetlono: 5064
Boże, choć Cię nie pojmuje,
Jednak nad wszystko miłuję.
Nad wszystko co jest stworzone,
Boś Ty dobro nieskończone.
Życzę Ci zabawy do białego rana, najlepszych piosenek, pysznego szampana! Choć nie jestem z Tobą w noworoczną noc, pamiętaj też o mnie przez następny rok.
Jezu Najsłodszy, Ojcze i Panie dziś moje pierwsze z Tobą spotkanie. Przyjmij w ofierze me serce małe, by Cię kochało przez życie całe.
...Samych radości, kolorowych jajeczek, białych owieczek, uśmiechu bez liku i bakalii w serniku, kiełbaski tłuściutkiej i atmosfery milutkie) życzy...
...
Życzenia na Walentynki.