Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Nie wiem, co mogę napisać, Bo chcę tylko, byś... - najlepsze życzenia

Najlepsze Nie wiem, co mogę napisać, Bo chcę tylko, byś... - najlepsze życzenia

ocena: 4,84, wyświetlono: 6733

Nie wiem, co mogę napisać,
Bo chcę tylko, byś pamiętał
Że Dzień Świętego Walentego,
To nie tylko zakochanych święto.
To jest dzień ciepłych uczuć
Nie tylko miłości, przyjaźni też.
Chcę byś wiedział, że o Tobie pamiętam,
Chodź pewnie o tym wiesz...
Te wszystkie życzenia i kwiaty nie znaczą nic,
Jeśli nie wypływają z serca głębi,
Więc piszę, byś wiedział, że pamiętałam,
Żeby złe myśli nie mogły Cię gnębić.
Ja po prostu piszę,
Tak z serca i skromnie
Teraz jesteś mym przyjacielem, pozostań nim na zawsze
Nie zapomnij nigdy o mnie.


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Tęskno i smutno, cicho i ciemno......

Tęskno i smutno, cicho i ciemno...
A wiesz dlaczego? Bo nie jesteś ze mną!
Świeci księżyc, kończę pisanie, całuję Twe usta.
DOBRANOC KOCHANIE!

...
4,85
autor: Basia

Zawsze Dziadziuś o wnuki ...

Zawsze Dziadziuś o wnuki
troszczy się, pamięta...
Toż Mu szczęścia i zdrowia
dziś życzą wnuczęta...

...
4,92
autor: nieznany

18-sty wybił roczek,w doros...

18-sty wybił roczek,
w dorosłe życie zrobiłeś kroczek,
niechaj zawsze szczęście Ci sprzyja
i to co złe, niech Cię omija.
Wszystko co pragniesz, by Twoje było
i o czym marzysz, by się spełniło.
 

...
4,92
autor: nieznany

Jeśli kochasz - to pocałuj,Jeśli zdrad...

Jeśli kochasz - to pocałuj,
Jeśli zdradzisz - spal, nie żałuj.

...
4,92
autor: nieznany

Babciu!Twój dom, to do...

Babciu!
Twój dom, to dom wróżki
gdzie się spełniają marzenia
to takie miejsce na Ziemi
gdzie smutek w radość się zmienia.

...
4,93
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe