Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Nie warto płakać dgy świat się śmieje Nie... - najlepsze życzenia

Najlepsze Nie warto płakać dgy świat się śmieje Nie... - najlepsze życzenia

ocena: 4,90, wyświetlono: 5545

Nie warto płakać dgy świat się śmieje
Nie warto nosić w sercu nadzieje
Nie warto kochać i być kochaną
A po jakimś czasie być zapomnianą.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Niech Ci jajeczko dobrze smakuje,...

Niech Ci jajeczko dobrze smakuje,
bogaty zajączek uśmiechem czaruje,
mały kurczaczek spełni marzenia,
wiary, radości, miłości, spełnienia.

Zdrowych,pogodnych Świat Wielkanocnych, pełnych wiary,nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz Wesołego Alleluja!

...
4,86
autor:

Jakie złożyć ci życzeniaBy warte...

Jakie złożyć ci życzenia
By warte były twego westchnienia
Pieniądze - to nie wszystko
Samochód - to złomu składowisko
W urodziny twoje, życzę ci serce moje
Miłości i kochania
Aż do samego zwariowania

...
4,84
autor: nieznany

Dziesięć, dziewięć ... ...

Dziesięć, dziewięć ... głośno liczę, a Tobie Kochanie życzę, niechaj wszystko o czym marzysz, w Nowym Roku się wydarzy
 

...
4,89
autor: nieznany

Najwspanialsza! Najmądrzejsza! ...

Najwspanialsza! Najmądrzejsza!
Najukochańsza Babciu!
Z okazji Twojego święta stu lat radosnego życia
W gronie kochających Cię dzieci
i wnuków życzy......
4,90
autor: nieznany

Wszystkie ziomki z Twojej ...

Wszystkie ziomki z Twojej paki i rodzinka ślą buziaki. A do tego wielką falą z życzeniami teksty walą - super życia, spoko zdrowia, fury, chaty, kasy mrowia. Niech frajerom lata gul, jesteś trendy, jazzy i cool.

...
4,85
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe