Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Nie mam daru do pisania, a tym bardziej do składania życzeń... - najlepsze życzenia

Najlepsze Nie mam daru do pisania, a tym bardziej do składania życzeń... - najlepsze życzenia

ocena: 4,74, wyświetlono: 5448

Nie mam daru do pisania,
a tym bardziej do składania
życzeń miłych i serdecznych,
a do tego pożytecznych,
tak więc teraz, tutaj, stąd
życzę Ci Wesołych Świąt.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Każdego ranka dostajemy ...

Każdego ranka dostajemy szanse na nowe życie.
Pomimo chmur - walcz,
bo życie nie kończy się na kłopotach,
a słońce świeci ponad nimi.
 

...
4,87
autor: nieznany

Święta, święty czas już tuż...

Święta, święty czas już tuż
wcinaj jajka ale już.
Kiedy zając Cię zaś wzruszy,
daj mu marchew, podrap uszy.
A gdy jajko będzie puste,
daj mu kopa wprost w kapustę.
Niech nie myśli, że jest cwany,
za to Ty mie...

4,85
autor:

Z okazji jakże pięknych ...

Z okazji jakże pięknych - ... Godów
życzymy Wam abyście dalej szli przez życie,
trzymając się mocno za ręce zawsze uśmiechnięci,
zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć....
4,89
autor: nieznany

W dzień Święta Wielkanocnego ...

W dzień Święta Wielkanocnego życzymy jaja smacznego, świąt pogodnych i radosnych oraz tchnienia wiosny.
 

...
4,85
autor: nieznany

Jakie złożyć ci życzeniaBy warte...

Jakie złożyć ci życzenia
By warte były twego westchnienia
Pieniądze - to nie wszystko
Samochód - to złomu składowisko
W urodziny twoje, życzę ci serce moje
Miłości i kochania
Aż do samego zwariowa...

4,84
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe