Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Nie mam daru do pisania, a tym bardziej do składania... - najlepsze życzenia

Najlepsze Nie mam daru do pisania, a tym bardziej do składania... - najlepsze życzenia

ocena: 4,94, wyświetlono: 14671

Nie mam daru do pisania, a tym bardziej do składania życzeń miłych i serdecznych, a do tego pożytecznych, tak więc teraz stąd tutaj życzę Wam Wesołych Świąt.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

W głuchej ciszy,w gęste...

W głuchej ciszy,
w gęstej mgle,
snują się wspomnienia,
ktoś o Tobie myśli,
i śle pozdrowienia.

...
4,93
autor: nieznany

Nie dlatego, że Cię ...

Nie dlatego, że Cię lubię,
nie dlatego, że Cię znam.
Lecz dlatego, że Cię kocham
To Ci swoje zdjęcie dam!

...
4,92
autor: nieznany

Może inna da Ci wszystkoabyś tylko...

Może inna da Ci wszystko
abyś tylko dla niej żył,
ja Ci daję fotografię
abyś myślą przy mnie był.

...
4,91
autor: nieznany

W dniu 4 maja obchodzimy ...

W dniu 4 maja obchodzimy „Dzień Strażaka”, święto tych, którzy pełnią niebezpieczną, pełną zagrożeń, ale też w swoisty sposób piękną służbę. Bo czyż może być coś piękniejszego w życiu człowieka niż dawanie siebie samego bliźnim? A...

4,97
autor: nieznany

W tak uroczystym dniu, ...

W tak uroczystym dniu, jakim jest przyjęcie przez Ciebie Sakramentu Chrztu Świętego i wstąpienie do wspólnoty Kościoła, życzę Ci, abyś zawsze miała ufność w Bogu, kierowała się wrżliwym sercem, a cele, które sobie wytyczysz, by zawsze były szlachetne.

...
4,85
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe