Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Nie dlatego, że Cię lubię, nie dlatego,... - najlepsze życzenia

Najlepsze Nie dlatego, że Cię lubię, nie dlatego,... - najlepsze życzenia

ocena: 4,92, wyświetlono: 10177

Nie dlatego, że Cię lubię,
nie dlatego, że Cię znam.
Lecz dlatego, że Cię kocham
To Ci swoje zdjęcie dam!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych...

Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych
wypełnionych nadzieją budzącej się do życia
wiosny i wiarą w sens życia.
Pogody w sercu i radości płynącej z faktu
Zmartwychwstania Pańskiego
oraz smacznego Święconego w gronie
najbliższych osób
szczerze życzy …

...
4,60
autor:

Myślę sobie każdej nocyaby spojr...

Myślę sobie każdej nocy
aby spojrzeć Tobie w oczy
wiem za późno na marzenia
więc przesyłam pozdrowienia!
 

...
4,92
autor: nieznany

Dziękujemy za pokazanie ...

Dziękujemy za pokazanie nam,
że porażki mogą nas czegoś pożytecznego nauczyć,
że gdy przeżywamy trudności,
możemy odkryć swą siłę,
że miłość i życzliwość
często znajdujemy w najciemniejsze dni.

...
4,94
autor: nieznany

W dniu twych urodzinw dniu ...

W dniu twych urodzin
w dniu twego święta
znajomy żołnierz o tobie pamięta
myśli o tobie i śle ci życzenia
by się spełniły twoje marzenia

...
4,79
autor: nieznany

Długo się już znamy,Lecz Ty o ...

Długo się już znamy,
Lecz Ty o tym nie wiesz,
Że serce Ja mam wielkie,
I Kocham nim tylko Ciebie.

...
4,83
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe