Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Najpiękniejsze jest to czego się nie ma, na... - najlepsze życzenia

Najlepsze Najpiękniejsze jest to czego się nie ma, na... - najlepsze życzenia

ocena: 4,96, wyświetlono: 6412

Najpiękniejsze jest to czego się nie ma,
na co czekasz i tęsknisz od lat,
najpiękniejsze są zawsze marzenia,
 kolorowy, bajkowy świat


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Tam pod ziemią, w ciemnym ...

Tam pod ziemią, w ciemnym chodniku
wielu pracuje dzielnych górników.
Ciężka to praca czarnego człowieka,
dzwonią kilofy pot z czoła ścieka.
Gdy nam słoneczko zagląda do domu,
górnik pracuje w kopalni zmęczony.
Za czarny węgiel i za sól białą
chwała górnikom dzielnym wytrwałym.

...
4,89
autor: nieznany

We wszystkich mowach i w języku duszy...

We wszystkich mowach i w języku duszy
Nad wszystkie są dwa słowa,
Jak w kroplach rosy po suszy,
W nich skarb żywota się chowa.
Jak dwie perełki w oceanie życia,
Jak dwie gwiazdeczki na niebie,
Świecą nam do powicia
Dwa słowa - Kocham Ciebie!

...
4,83
autor: J.I. Kraszewski

Miłość, to znaczy że ...

Miłość, to znaczy że jesteś przy mnie, miłość to znaczy, że o mnie myślisz, miłość to sprawi, że mi się przyśnisz...
miłość - cóż może być piękniejszego, niż nas dwoje w Dzień Walentego!

...
4,90
autor: nieznany

Wielu miodowych dni,Wspólnych radoś...

Wielu miodowych dni,
Wspólnych radości bez trosk,
Spełnienia wymarzonych chwil,
Oby sprzyjał Wam los!

...
4,96
autor: nieznany

(Imię) dziś wielki dzień ...

(Imię) dziś wielki dzień Twojego święta
i (moje imię) o Tobie pamięta
więc z okazji (cyfra-wiek) urodzin
składam ci moc życzeń:
uśmiechu, zdrowia, radości,
mnóstwa prezentów i gości,
przyjaźni wielkich i małych,
wielu przygód niebywałych
i ...
4,85
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe