Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Na tę Wielkanoc życzę Wam ciepła domowego,... - najlepsze życzenia

Najlepsze Na tę Wielkanoc życzę Wam ciepła domowego,... - najlepsze życzenia

ocena: 4,85, wyświetlono: 10002

Na tę Wielkanoc życzę Wam ciepła domowego, miłości bliźniego, placka wybornego i spokoju świętego.
 
 




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Kocham Twe serce ...

Kocham Twe serce
Kocham Twe oczy
Kocham Cię całego bo jesteś
Uroczy.....!!!...
4,92
autor: nieznany

W maleńkiej obrączce ...

W maleńkiej obrączce uczuć cały świat
miłość, obowiązek i wzniosłe ideały.
Maleńka obrączka a znaczy tak wiele,
na całe życie włożona w kościele. ...
4,89
autor: nieznany

Wiem źle zrobiłem, Wiem że zb...

Wiem źle zrobiłem,
Wiem że zbłądziłem,
Przez moją głupotę omal Cię nie straciłem,
Wiem że Cię to zabolało,
Nie zabrzmiało jak brzmieć miało,
Za wszystkie moje głupie słowa,
Niech w przyszłości Bóg mnie przed tym uchowa,
Bardzo Cię Przepraszam Kotku,
źle m...

4,93
autor: nieznany

Dla 18-latki najśliczniejsze kwiatki......

Dla 18-latki najśliczniejsze kwiatki...

Dużo luzu i urody
Dobrego humoru i ducha pogody
Supermena boskiego
Ślicznego i dzianego
Matury zdania
Ciągłego kochania
Ciuchach przebierania

4,86
autor: Marcin

Mała Kruszynko! Z okazji ...

Mała Kruszynko! Z okazji Twego przyjścia na świat życzymy Ci, abyś każdą wylaną łezkę odpłaciła rodzicom tysiącem uśmiechów i żeby każdy dzień Waszego wspólnego życia był uroczysty jak święto.

...
4,95
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe