Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,87, wyświetlono: 5861
Życzę Ci abyś odnalazła:
w ciszy swoje myśli i marzenia,
w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia,
w otaczającym świecie radość istnienia,
w kolorach, smakach i zapachach wielkość natchnienia,
a w sobie miłość.
Przepraszam za to że Cię pokochałam
Bo tym ból Ci tylko zadałam
Przepraszam że byłam taka zimna i obojętna
Przepraszam za mało poświęconej uwagi wobec Ciebie...
Przepraszam za wszystkie cierpienia które ode mnie były
A było ich za dużo...
Przepraszam za mój egoizm...
Przepraszam...
Dziecko otrzymuje życie za darmo. Może zaistnieć tylko wtedy, gdy rodzice je pokochają i gdy matka zdecyduje się podzielić z nim częścią swojego ciała i swojej krwi. Własnie dlatego nie wystarczy się urodzić, by żyć. Życzę Ci, byś przeżywał siebie jako prezent, który z wdzięcznością przyjmujesz i który z radością ofiarujesz innym ludziom.
...
Dla cudownej pary, z najlepszymi życzeniami,
By szczęście nie znało miary,
By codziennie świeciło słońce,
a Wasze uczucie było wyjątkowo gorące.
Jakie złożyć ci życzenia
By warte były twego westchnienia
Pieniądze - to nie wszystko
Samochód - to złomu składowisko
W urodziny twoje, życzę ci serce moje
Miłości i kochania
Aż do samego zwariowania
Dorosłości to namiastka
Gdy nadejdzie osiemnastka
Śmiało ściągaj swój pas cnoty -
Chłopcy wezmą Cię w obroty
Tańcz od rana do wieczora -
Na skrupuły przyjdzie pora
By Cię nie dopadły gary
I ględzący wciąż mąż stary
Życzenia na Walentynki.