Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Na zdjęcia
  4. Nie dlatego, że Cię lubię, nie dlatego,... - najlepsze życzenia

Najlepsze Nie dlatego, że Cię lubię, nie dlatego,... - najlepsze życzenia

ocena: 4,92, wyświetlono: 10178

Nie dlatego, że Cię lubię,
nie dlatego, że Cię znam.
Lecz dlatego, że Cię kocham
To Ci swoje zdjęcie dam!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Gdy pościel rozkładaszi do sn...

Gdy pościel rozkładasz
i do snu się układasz,
to popatrz na gwiazdy na niebie
każda z nich to pocałunek ode mnie dla Ciebie!

...
4,88
autor: nieznany

Dużo zdrowia i uśmiechów, ...

Dużo zdrowia i uśmiechów,
pisków, wrzasków i zabawy moc
Sporo radości z tupotu malutkich nóżek
Łez szczęścia z pierwszego uśmiechu,
ząbka, słowa i kroku
porozrzucanych wszędzie klocków,
przytulenia okrągłej główki
i uścisków małych raczek.

...
4,82
autor: nieznany

Z okazji imienien, życzę ...

Z okazji imienien, życzę Ci tego,
co się szczęściem zowie,
wszystkiego najlepszego,
o czym głowa pomyśli,
a czego dusza zapragnie,
krótko mówiąc - wszystkiego po trosze!...
4,80
autor: nieznany

Dziś dzień Dziadku nie ...

Dziś dzień Dziadku nie psocimy,
tylko dobrze Ci życzymy.
Ty wybronisz nas od draki
bośmy małe rozrabiaki.
Całujemy Cię serdecznie,
żyj nam Dziadku długo wiecznie.

...
4,89
autor: nieznany

Świerszcz swój koncert ...

Świerszcz swój koncert zakończył.
Króliczek pracą się zmęczył.
Nawet rybki w wodzie poszły spać.
A ja na dobranoc chcę ci buzi dać....
4,90
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe