Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,92, wyświetlono: 10185
Nie dlatego, że Cię lubię,
nie dlatego, że Cię znam.
Lecz dlatego, że Cię kocham
To Ci swoje zdjęcie dam!
___$$$$$$$$
__$$$____$$$$______$$$$
_$$$_______$$$__$$$$$$$$$
_$$__$______$$$ $$$_____$$$
_$$_$_______$$$$$_______$$$
_$$_________$$_________$_$$.
_$$$$___ ______________$$_$$$
__$$$$________________$__$$$
____$$$$_____________$$_$$$
_____$$$____________$__$$$
______$$$$________$$_$$$
_______$$_________$$$$
_ ______$____$$$$$$$$
_______$__$$$$$$$
_______$$$$$$
______$...
Skarbie,
moje serce jest dla Ciebie.
Weź i przytul
je do siebie...
Siedmiomilowych butów, lampy alladyna, wygranego losu na loterii,nowego modelu mercedesa, różowych okularów, samonakrywającego sięstoliczka, czapki niewidki i tony słodyczy :)
W dzień Święta Wielkanocnego życzymy jaja smacznego, świąt pogodnych i radosnych oraz tchnienia wiosny.
Ty i ja spośród tysięcy
Mocno trzymamy się za ręce.
Niezwykły dzień, doniosła chwila
I szept nieśmiały : miły... miła....
Odtąd już razem zawsze i wszędzie
Tak miało być i tak niech będzie.
Życzenia na Walentynki.