Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Na zdjęcia
  4. Bardzo Cię lubię drogi łobuzie, masz... - najlepsze życzenia

Najlepsze Bardzo Cię lubię drogi łobuzie, masz... - najlepsze życzenia

ocena: 4,90, wyświetlono: 5612

Bardzo Cię lubię drogi łobuzie,
masz więc i kochaj zawsze tę buzię :)
 




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Twoje 18 urodziny, które są ra...

Twoje 18 urodziny,
które są raz w życiu
niech będą szczęśliwe i pełne uroku.
Ja ze swej strony skladam Ci życzenia
żeby się spełniły wszystkie Twe marzenia!

...
4,81
autor: nieznany

Życzę Wam dużo spokoju, ...

Życzę Wam dużo spokoju, wiary w przyszłość i dobrej bezinteresownej i wiecznej miłości, bo tylko dlatego warto żyć.

...
4,91
autor: nieznany

Róże są piękne, bo kwiaty ...

Róże są piękne, bo kwiaty mają,
Lecz są nietrwałe bo, przekwitają.
A Wasza miłość niech się rozwija,
Niech trwa na wieki i nie przemija.

...
4,87
autor: nieznany

Wielu chwil radości, ...

Wielu chwil radości,
aby każdy dzień był dla Ciebie przygodą
i powodem do dumy. Z całego serca życzy....

...
4,87
autor: nieznany

Easter´s here... so is the happy springtime...

Easter´s here... so is the happy springtime! Celebrate this beautiful season with all your dear ones. Reach out to your mom, dad, brother, sister, cousin, grandparents, aunt, uncle relatives with your warm Easter wishes

4,80
autor:
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe