Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Na zdjęcia
  4. Bardzo Cię lubię drogi łobuzie, masz... - najlepsze życzenia

Najlepsze Bardzo Cię lubię drogi łobuzie, masz... - najlepsze życzenia

ocena: 4,90, wyświetlono: 5644

Bardzo Cię lubię drogi łobuzie,
masz więc i kochaj zawsze tę buzię :)
 




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Przychodzimy dziś do ...

Przychodzimy dziś do Ciebie Dziadziu ukochany
by Ci złożyć w dniu imienin to, co posiadamy.
Serca nasze i myśl szczerą Tobie poświęconą
przyjmij dar ten który składa Twoich wnuków grono.

...
4,93
autor: nieznany

Do Ciebie Jezu wyciągam ...

Do Ciebie Jezu wyciągam ręce,
bo ty mnie kochasz najgoręcej,
Ty mi się dzisiaj oddałeś cały,
w tej przenajświętszej Hostii białej.

...
5,00
autor: nieznany

Dywan na dole, wódka na stole. Dziś się bawimy, bo Twoje...

Dywan na dole, wódka na stole.
Dziś się bawimy, bo Twoje
urodziny obchodzimy.
Dziś prezenty wręczymy,
ładny wierszyk ułożymy,
byś się śmiała i dobry humor miała.
Dużo miłości a mało złości i
dom zawsze pełen dobrych gości.
Tego Ci dziś życzę i
sto lat krzyczę.
Serdeczne życzenia urodzinowe

...
4,58
autor:

Nie znajdziesz na tym ...

Nie znajdziesz na tym zdjęciu
Piękna ani słońca
Ale znajdziesz serce
Które kocha cię bez końca...

...
4,87
autor: nieznany

Jakie złożyć ci życzeniaBy warte...

Jakie złożyć ci życzenia
By warte były twego westchnienia
Pieniądze - to nie wszystko
Samochód - to złomu składowisko
W urodziny twoje, życzę ci serce moje
Miłości i kochania
Aż do samego zwariowania

...
4,84
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe