Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Na dzień strażaka
  4. W dniu 4 maja obchodzimy „Dzień Strażaka”,... - najlepsze życzenia

Najlepsze W dniu 4 maja obchodzimy „Dzień Strażaka”,... - najlepsze życzenia

ocena: 4,98, wyświetlono: 8720

W dniu 4 maja obchodzimy „Dzień Strażaka”, święto tych, którzy pełnią niebezpieczną, pełną zagrożeń, ale też w swoisty sposób piękną służbę. Bo czyż może być coś piękniejszego w życiu człowieka niż dawanie siebie samego bliźnim? A właśnie takie idee przyświecają strażakom. Idee te czerpane są bezpośrednio od patrona strażaków św. Floriana. Ten, który poniósł męczeństwo, gdy śpieszył ze swym świadectwem wiary, z pomocą i pociechą prześladowanym chrześcijanom, stał się opiekunem wykonawców zawodów wiążących się z ogniem, tj. strażaków, kominiarzy, garncarzy, piekarzy i hutników w wielorakich niebezpieczeństwach, jakie na co dzień zagrażają materialnemu i duchowemu dobru człowieka.

Z tej okazji składam serdeczne podziękowania druhnom i druhom Ochotniczych Straży Pożarnych oraz funkcjonariuszom Państwowej Straży Pożarnej w imieniu swoim jak i całego społeczeństwa za działalność ratowniczą, bezinteresowną służbę drugiemu człowiekowi, za wychowanie młodzieży w duchu pomocy drugiemu człowiekowi i służenia Ojczyźnie.
Życzę satysfakcji z działalności społecznej, dużo zdrowia, szczęścia osobistego oraz pomyślności w pracy zawodowej.
 




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸b...

♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥♥¸.•*´¨`*•.¸♥
♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥♥¸.•*´¨`*•.¸♥

______(¯`v&a...

4,47
autor: nieznany

Przepraszam za to że ...

Przepraszam za to że Cię pokochałam
Bo tym ból Ci tylko zadałam
Przepraszam że byłam taka zimna i obojętna
Przepraszam za mało poświęconej uwagi wobec Ciebie...
Przepraszam za wszystkie cierpienia które ode mnie były
A było ich za dużo...
Przepraszam za mój egoi...

4,96
autor: nieznany

Z okazji narodzin waszej ...

Z okazji narodzin waszej córeczki,
która swoim przyjściem na świat
uradowała tak wiele osób,
życzymy Wam, aby rosła duża,
silna i zdrowa, i żeby była dla Was
źródłem nieustającej radości.
...
4,94
autor: nieznany

Niechaj dziadzio z babciunią ...

Niechaj dziadzio z babciunią tak nam długo żyją,
póki komar i mucha morza nie wypiją.
A ty mucho, ty komarze, pijcie wodę powoli,
niech się dziadzio z babcią nażyją do woli.

...
4,90
autor: nieznany

Samych radości, kolorowych jajeczek...

Samych radości, kolorowych jajeczek, białych owieczek, uśmiechu bez liku i bakalii w serniku, kiełbaski tłuściutkiej i atmosfery milutkie) życzy...

4,86
autor:
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe