Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,93, wyświetlono: 7678
Kochany tato zacznę zwyczajnie,
że z Tobą w domu zawsze jest fajnie:
i w deszczu i w słotę,
w smutku, w radości,
wspierasz i uczysz życia w miłości.
Dzisiaj za wszystko, chcę Ci dziękować,
skromny podarek chce ci darować.
__________________-$$$$
___________________$$_$$
_$$________________$$__$$
$$$$$_$$$$$__$$$$___$$__$$
$$$_$$$___$$$__$$$___$$__$$
$$$________$__$__$____$$__$$
$$____________$$_$$$$$$$__$$
$$______________$$___$_____$
$__$■$____$■$___$$________$$
$$____=▼=_____$$__________$
$$_____ ♥_____$$___________$
$$$_________$$$____________$
__$$$$___$$$$_____________...
Są chwile w życiu,
które krótko trwają,
czas mija i one mijają,
są osoby raz poznane,
ale nigdy nie zapomniane.
Dwa kurczaczki w koszyku siedza i rzezuszke sobie jedza, baran w szopie zioło pali, pewnie zaraz sie przewali, ksiadz za stołem już sie buja - WESOŁEGO ALLELUJA!
...
Ty dziadziuniu dobrze wiesz, czego wnuk ci życzy:
zdrowia, skarbów jakich chcesz, szczęścia i słodyczy.
Niechaj dziadzio mój jedyny żyje długo i przyjemnie,
niech mu w szczęściu mkną godziny i niech ma pociechę ze mnie.
Życzenia na Walentynki.