Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Na dzień ojca
  4. Dziękuję, że znosiłeś to, czego nie sposób... - najlepsze życzenia

Najlepsze Dziękuję, że znosiłeś to, czego nie sposób... - najlepsze życzenia

ocena: 4,86, wyświetlono: 10396

Dziękuję, że znosiłeś to,
czego nie sposób było znieść,
że robiłeś coś z niczego,
że dawałeś, mając puste kieszenie,
że wybaczałeś, choć nie chciałam przepraszać,
że kochałeś gdy kochać się nie dawało,
że mnie wychowałeś,
Że też Ci się to udało.


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Malutki baranek ma złote ...

Malutki baranek ma złote różki, pilnuje pisanek na trawie z rzeżuszki. Gdy nikt nie widzi, chorągiewką buja i beczy cichutko: Wesołego Alleluja!


 

...
4,86
autor: nieznany

Dzisiaj dzień chłopaka, ...

Dzisiaj dzień chłopaka,
wiec ślę pozdrowienia.
Bardzo bardzo Cię kocham...
i z czasem nic się  nie zamienia! ...
4,88
autor: nieznany

Czy będziesz daleko ...

Czy będziesz daleko czy będziesz blisko,
niech Ci to zdjęcie przypomni wszystko!

...
4,92
autor: nieznany

Kolorowych snów, uśmiechu od uc...

Kolorowych snów,
uśmiechu od ucha do ucha,
pięknych bajek na dobranoc,
własnego psa i kota,
co dzień nowych przygód,
butów siedmiomilowych,
gwiazdki z nieba,
wspaniałych przyjaciół
i wesołej rodzinki
życzy.....
4,88
autor: nieznany

Kochana Babciu,Kiedy przyt...

Kochana Babciu,
Kiedy przytulam się do Ciebie,
To jest mi cieplej niż słońcu na niebie,
Więc nie wypuszczaj mnie ze swych ramion,
Kocham Cię bardzo Moja Babciu!!!

...
4,88
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe