Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Na dzień ojca
  4. Dziękuję, że znosiłeś to, czego nie sposób... - najlepsze życzenia

Najlepsze Dziękuję, że znosiłeś to, czego nie sposób... - najlepsze życzenia

ocena: 4,86, wyświetlono: 10398

Dziękuję, że znosiłeś to,
czego nie sposób było znieść,
że robiłeś coś z niczego,
że dawałeś, mając puste kieszenie,
że wybaczałeś, choć nie chciałam przepraszać,
że kochałeś gdy kochać się nie dawało,
że mnie wychowałeś,
Że też Ci się to udało.


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Z okazji Dnia Walentego,ślę całus...

Z okazji Dnia Walentego,
ślę całusa ogromnego,
Kocham Cię swym sercem małym,
jesteś dla mnie Światem całym.
Słodkie całuski!

...
4,83
autor: nieznany

Serdeczne życzonka, ...

Serdeczne życzonka, uśmiechu i słonka,
humorku dobrego, życia kolorowego
oraz wielkich wrażeń przy spełnianiu marzeń
życzy......
4,91
autor: nieznany

Wiedziałam, że pójdąc ...

Wiedziałam, że pójdąc w tą stronę
Spotkam tam Ciebie.
Lecz nigdy nie śmiałam przypuszczać,
Że życie me zmienisz w słodycz.
Pokochałam Cię wtedy i kochać będę,
A największym szczęściem,
Które mi dałeś byłeś TY......
4,87
autor: nieznany

Choć jestem w innym ...

Choć jestem w innym gronie
myśl o Tobie zawsze płonie!
sto całusów ślę z oddali
byśmy szybko się spotkali!

...
4,95
autor: nieznany

Babciu, babciu, czy ...

Babciu, babciu, czy to Ty?
Coś na Twojej głowie lśni.
To korona! Słowo daje!
Przecież znam korony z bajek.

...
4,89
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe