Najlepsze Dziękuję, że znosiłeś to, czego nie sposób... - najlepsze życzenia
ocena: 4,86, wyświetlono: 10398
Dziękuję, że znosiłeś to,
czego nie sposób było znieść,
że robiłeś coś z niczego,
że dawałeś, mając puste kieszenie,
że wybaczałeś, choć nie chciałam przepraszać,
że kochałeś gdy kochać się nie dawało,
że mnie wychowałeś,
Że też Ci się to udało.
Inne życzenia
Serdeczne życzonka, ...
Serdeczne życzonka, uśmiechu i słonka,
humorku dobrego, życia kolorowego
oraz wielkich wrażeń przy spełnianiu marzeń
życzy......
Wiedziałam, że pójdąc ...
Wiedziałam, że pójdąc w tą stronę
Spotkam tam Ciebie.
Lecz nigdy nie śmiałam przypuszczać,
Że życie me zmienisz w słodycz.
Pokochałam Cię wtedy i kochać będę,
A największym szczęściem,
Które mi dałeś byłeś TY......
Choć jestem w innym ...
Choć jestem w innym gronie
myśl o Tobie zawsze płonie!
sto całusów ślę z oddali
byśmy szybko się spotkali!
...
Babciu, babciu, czy ...
Babciu, babciu, czy to Ty?
Coś na Twojej głowie lśni.
To korona! Słowo daje!
Przecież znam korony z bajek.
...
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe