Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Na dzień ojca
  4. Dziękuję, że znosiłeś to, czego nie sposób... - najlepsze życzenia

Najlepsze Dziękuję, że znosiłeś to, czego nie sposób... - najlepsze życzenia

ocena: 4,86, wyświetlono: 10391

Dziękuję, że znosiłeś to,
czego nie sposób było znieść,
że robiłeś coś z niczego,
że dawałeś, mając puste kieszenie,
że wybaczałeś, choć nie chciałam przepraszać,
że kochałeś gdy kochać się nie dawało,
że mnie wychowałeś,
Że też Ci się to udało.


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Gdybym tak tylko mógł ...

Gdybym tak tylko mógł mieć znowu szansę bycia razem z Tobą,
to moje życie nabrało by znowu sensu.
 

...
4,82
autor: nieznany

W głuchej ciszy,w gęste...

W głuchej ciszy,
w gęstej mgle,
snują się wspomnienia,
ktoś o Tobie myśli,
i śle pozdrowienia.

...
4,93
autor: nieznany

Niech Nowy Rok pozbawiony ...

Niech Nowy Rok pozbawiony będzie przykrości,
A składa się z sukcesów i samych radości!!!

...
4,92
autor: nieznany

Wszystko co było Twoim ...

Wszystko co było Twoim marzeniem
co jest i będzie w przyszłości,
niech nie uleci z cichym westchnieniem
lecz niech się spełni w całości!

...
4,83
autor: nieznany

Z okazji narodzin Waszego Maleństwa,
które napełniło Wasz dom radosnym gwarem i ruchem,
życzymy mu beztroskiego i zdrowego dzieciństwa,
a wszystkim Wam - odkrywania nowych uroków wspólnego życia.

...
5,02
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe