Najlepsze Dziękuję, że znosiłeś to, czego nie sposób... - najlepsze życzenia
ocena: 4,86, wyświetlono: 10396
Dziękuję, że znosiłeś to,
czego nie sposób było znieść,
że robiłeś coś z niczego,
że dawałeś, mając puste kieszenie,
że wybaczałeś, choć nie chciałam przepraszać,
że kochałeś gdy kochać się nie dawało,
że mnie wychowałeś,
Że też Ci się to udało.
Inne życzenia
Malutki baranek ma złote ...
Malutki baranek ma złote różki, pilnuje pisanek na trawie z rzeżuszki. Gdy nikt nie widzi, chorągiewką buja i beczy cichutko: Wesołego Alleluja!
...
Dzisiaj dzień chłopaka, ...
Dzisiaj dzień chłopaka,
wiec ślę pozdrowienia.
Bardzo bardzo Cię kocham...
i z czasem nic się nie zamienia! ...
Kolorowych snów, uśmiechu od uc...
Kolorowych snów,
uśmiechu od ucha do ucha,
pięknych bajek na dobranoc,
własnego psa i kota,
co dzień nowych przygód,
butów siedmiomilowych,
gwiazdki z nieba,
wspaniałych przyjaciół
i wesołej rodzinki
życzy.....
Kochana Babciu,Kiedy przyt...
Kochana Babciu,
Kiedy przytulam się do Ciebie,
To jest mi cieplej niż słońcu na niebie,
Więc nie wypuszczaj mnie ze swych ramion,
Kocham Cię bardzo Moja Babciu!!!
...
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe