Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,87, wyświetlono: 7639
Dzień tak pięknego święta nadchodzi
Ten dzień to dzień Matki.
Matka to tak piękne słowo,
aż w sercu robi się ciepło i wesoło.
Matka, która z nas rację ma,
Matka, która kołysała nas co dnia,
Matka, która każde problemy nasze zna.
I dobrą radą nas zawsze poczęstuje.
Strzeże od zła, przytuli
i bajkę opowie na dobranoc.
A kiedy i trzeba
skarci za złe nasze uczynki,
abyśmy wyrosły na porządne dziewczynki...
Lecz kiedyś przychodzi taki dzień w życiu,
kiedy dorastamy i trzeba opuścić
to ciepłe, matczyne schronienie...
I nasze drogi się rozchodzą,
a każdy idzie swoją wyznaczoną mu drogą.
A gdy mijają lata długie,
często wspominamy te dziecinne figle
i te psoty wspólne,
które zostawiły w nas głębokie
i jakże piękne wspomnienia...
Jak zadra, której nie można wyciągnąć spod palca.
To są piękne wspomnienia....!!!
Do których się często powraca....
....I ja też!!!!
A więc z okazji tak wspaniałego
i nieporównywalnego dnia do pozostałych,
jak DZIEŃ MATKI...
pragnę z całego serca mojego
złożyć Ci Mamuś w tym Dniu
najpiękniejsze życzenia,
które niech na zawsze utkwią w Tobie
i w Twoim Serduszku.
KOCHAM CIĘ MAMO!
Mamo -Ty mnie życia uczyłaś,
wszystko co miałaś mi poświęciłaś,
nikt nie ofiaruje mi nigdy więcej,
dziś Ci więc daje serce w podzięce!
Twoja kochana (imię)!
Z okazji dnia Teściowej, pragnę życzę Ci wielobarwnej palety zainteresowań, dzięki którym dane Ci będzie spotykać innych ludzi. Kto pielęgnuje swoje zainteresowania, znajdzie zainteresowanie u innych. Czy to nie wspaniałe - odkrywać wspólne zainteresowania?
...
Kochany tato zacznę zwyczajnie,
że z Tobą w domu zawsze jest fajnie:
i w deszczu i w słotę,
w smutku, w radości,
wspierasz i uczysz życia w miłości.
Dzisiaj za wszystko, chcę Ci dziękować,
skromny podarek chce ci darować.
Milczenie jest złotem, niech więc mówią kwiaty:
"każde mądre dziecko słucha swego Taty".
Życzenia na Walentynki.