Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,87, wyświetlono: 7648
Dzień tak pięknego święta nadchodzi
Ten dzień to dzień Matki.
Matka to tak piękne słowo,
aż w sercu robi się ciepło i wesoło.
Matka, która z nas rację ma,
Matka, która kołysała nas co dnia,
Matka, która każde problemy nasze zna.
I dobrą radą nas zawsze poczęstuje.
Strzeże od zła, przytuli
i bajkę opowie na dobranoc.
A kiedy i trzeba
skarci za złe nasze uczynki,
abyśmy wyrosły na porządne dziewczynki...
Lecz kiedyś przychodzi taki dzień w życiu,
kiedy dorastamy i trzeba opuścić
to ciepłe, matczyne schronienie...
I nasze drogi się rozchodzą,
a każdy idzie swoją wyznaczoną mu drogą.
A gdy mijają lata długie,
często wspominamy te dziecinne figle
i te psoty wspólne,
które zostawiły w nas głębokie
i jakże piękne wspomnienia...
Jak zadra, której nie można wyciągnąć spod palca.
To są piękne wspomnienia....!!!
Do których się często powraca....
....I ja też!!!!
A więc z okazji tak wspaniałego
i nieporównywalnego dnia do pozostałych,
jak DZIEŃ MATKI...
pragnę z całego serca mojego
złożyć Ci Mamuś w tym Dniu
najpiękniejsze życzenia,
które niech na zawsze utkwią w Tobie
i w Twoim Serduszku.
KOCHAM CIĘ MAMO!
Bądź zawsze jasnym promieniem
dla tych, co słońca mają za mało.
Bądź tam osłodą i pocieszeniem,
gdzie nic dobrego życie nie dało.
Dziecko otrzymuje życie za darmo. Może zaistnieć tylko wtedy, gdy rodzice je pokochają i gdy matka zdecyduje się podzielić z nim częścią swojego ciała i swojej krwi. Własnie dlatego nie wystarczy się urodzić, by żyć. Życzę Ci, byś przeżywał siebie jako prezent, który z wdzięcznością przyjmujesz i który z radością ofiarujesz innym ludziom.
...Dziś Twojego święta pora, Już od rana wielki ruch, Stań przed lustrem, wciągnij brzuch! Jeśli nie chcesz się stresować, Musisz ostro zabalować!
...
Płyną zimy, jesienie i wiosny...
...I mijają słoneczne lata...
I Ty rośniesz...
Będziesz wysoki i odważny
i silny będziesz jak tata...
Życzenia na Walentynki.